Mam dylemat

Nie wiem ktora gra jest lepasz DOOM III czy Sims 2.Doradzcie mi ktora mam kupic bo sam nie wiem. :lol:

Jak chcesz krwi to DOOM, jak chcesz się pobawić w prowadzenie nudnego życia rodzinnego :slight_smile: to Sims.

Nie polecam obydwuu gier :smiley:

Lepiej zainwestować w adrenalinę -Need For Speed Undergroung 2

Jak dla mnie DOM III :smiley:

Soldier Of Fortune 2 GOLD - polecam! :slight_smile:

Pozostańmy jednak przy wyżej wymienionych,ok?? :?

Wszystko zalerzne jest od gustu,ale polecam Simsy.

No nie wiem ja z tych dwóch gier bym radził dooma III patrzyłem trochę jak kumpel gra w sismy a nawet sam próbowałem i mi się one zbytnio nie podobają…po paru dniach się nudzą…polecam dooma :wink: …jeśli masz dobrego kompa żeby detale na fulla były :smiley:

TAK: Jeśli nie lbuisz fpp nie garj w dooma jesli lubisz spokoj i troche myslenia to wybierz sims2

Jak można porównywać te 2 gry skoro każda z nich należy do innej kategorii gier nie moge sobie jakoś wyobrazić osoby która gra w gry typu simsy a nagle zaczyna jej sie podobać Doom czy FarCry. jeżeli jesteś prawdziwym facetem (nie obraź sie ) któremu gry tego typu jak Doom nie “skrzywią” psychiki to wybież własnie ją ale jeżeli jesteś jeszcze dzieciakiem to wolałbym abyś pograł w simsy.

zdecydowanie Doom3

:slight_smile:

dla mnie takie gry jak Sims powinny wogóle nie powstawac :twisted:

a dla mnie takie jak Doop 3 znaczy się Doom 3!! kup sobie The Sims przynajmniej nie padniesz z nudów!! :lol:

Dzieki ze pomogliscie mi doradzic nie wiem czy niektorzy sa zadowoleni ale wybralem gre:DOOMIII.Mysle ze jest ciekawsza mam nadzieje ze sie nie mylilem?? :shock:

Spoksik gierka! !!