Mam dziwny problem z odinstalowaniem zwykłego programu!

Witam. Kilka dni temu zainstalowałem sobie program: Ulead VideoStudio 9. Teraz chce go usunąć z mojego komputera ale podejmując jakiekoliwek czynności pokazują mi sę komunikaty: oto pierwszy :

1blad.jpg

A następnie drugi:

2blad.jpg

Postępowałem z czynnościami jakie były wskazane w drugim komunikacie ale to konpletnie nic nie daje a program nie chce sie odistalowac. Może ktoś z was wie jak z tym postąpić?

Tak, usuwasz katalog (zapewne domyslnie jest w Program Files), wywalasz jekgo wpisy z autostartu start-uruchom-msconfig a pozniej czyscisz rejestr tym:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=178&t=29

Albo instalujesz jescze raz i usuwasz :slight_smile:

Sproboj poprzez jakis program moze odinstalowac program ?

Skoro Windowsowksa metoda nie dziala.

No i mozesz sprobowac spod trybu awaryjnego jeszcze.

F8 przy starcie systemu.

Włączyłem tryb awaryjny, spróbowałem odinstalować i niestety te same błędy wyskakują. Więc ta metoda nic nie pomoże niestety ;/

A spróbowałas to :roll:

Mało jestem obcykany z kompem w sumie :slight_smile:

Więc jesli byś mógł to opisz te czynności bardziej dla mnie zrozumiale, będe Ci bardzo wdzięczny. czekam.

Usuwasz katalog w którym zainstalowałas program domyslnie C:\Program Files\nazwa programu.

Następnie wchodzisz: Start-Uruchom-wpisujesz msconfig-w zakłądce uruchamiane sprawdzasz czy nie ma czasem wpisu Ulead VideStudio czy cos podobnego, jezeli takowe jest odznaczasz.

Pozniej sciągasz ten program :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=509&t=29

Wchodzisz w nim Czysczenie Rejestru i usuwasz wszytsko co znajdzie, a zeby wybic niedobitki Wyszukiwanie w rejestrze wpisujesz Ulead VideStudio 9 i usuwasz co znajdzie

czy moge skasować wszystkie znalezione błędy w rejestrze? Nie jest to jakoś ryzykowne na działanie mojego systemu?

Złączono Posta : 12.11.2005 (Sob) 10:52

Cały rejestr przeczyściłem a nadal nie da się odinstalować :expressionless:

Tak skasuj wszytskie, a usunełs folderyy i skróty, a ponziej usuwasz tylko przez Dodaj/Usun wpis i po sprawie :slight_smile: