Mam internet ale go nie mam?

Mam dziwny problem ostatnio pokazuje mi się jak włączę komputer okno windefender i znika ale to tylko tak pisze może to od tego ?

Więc : Nie działają mi stronki ( coraz więcej przestaje działać ) , obrazki sie nie wyświetlają czasami włączę gg nie działa pisze że mam neta robię się dostępny za 5 minut i działa tylko jedno forum a inne strony nie no i youtube ale jak klikne na filmik błąd połączenia tak jak bym nie miał neta ale go mam bo działają nie które rzeczy >?

Aha i często pokazuje mi zagrożenie filefox w avast na dole nawet jak włączę przeglądarkę i na google jestem tak samo z gg ? Może to blokuje ?

Internet z oragne kabel na ruterze a może to być wywołane tym że : laptop mi się popsuł bo nie biorę internetu przez ten wlan czy coś ?

Przy okazji jak ktoś wie czemu to windefender z appdate wyskakuje i jak to zrobić aby znikło ?

Przeskanuj dokładnie komputer programem Malwarebytes Anti-Malware oraz Dr.WEB CureIt!.

Możesz wrzucić logi.

Dodatkowo :

CCleaner + Eusing Free Registry Cleaner.

Przeczytaj temat :

defragmentacja-pliki-ktorych-nie-mozna-zdefragmentowac-t431551.html?hilit=CCleaner

Przeczytaj http://nt.interia.pl/internet/news/rout … 1598463,62