MAm konto w PKO - jak zalożyć konto online?

Witam. Mam pare dobrych lat konto w PKO, chcialbym takie konto z moim dotchczasowym numerem bankowym zalozyc online?Jak to moge zrobic?Szukalem na stronie pko, ale tylko znalazlem jak sie woogle nie ma konto…A JAK SIE JUZ MA ?

Idź do odziału PKO i się spytaj

Inteligentna odpowiedz / Mi jest potrzebne teraz. Jutro jest niedziela…

fajnie że napisałeś jaki to Bank PKO. BP czy S.A. ale i tak nic nie załatwisz ONLINE bez wizyty w banku, tam wszystko musisz załatwić.

Nie ma takiej możliwości, aby przeprowadzać operację za pośrednictwem Internetu w PKO musisz podpisać umowę aby otrzymać PIN kody zadzwoń pod nr 0 801 1 24 365 w Polsce lub +48 22 639 66 00 (za granica)

http://www.pkobp.pl/index.php/id=jakzos … kointeligo

w PEKAO S.A też trzeba udać się do banku aby aktywować usługę online

I dokładna. Opis procedur to i znajdziesz.

ale bez wizyty w Banku się ne obejdzie.

I to dopiero początek, później czekasz na pocztę: nr klienta, PIN kod, oraz kody jednorazowe jak chcesz wykonywać przez Internet operacje na koncie – tydzień jak nic.

Skoro jutro jest niedziela to i tak nic nie załatwisz… jakie pytanie, taka odpowiedź…

Komentarz znacznie mniej inteligentny.

w celu uzyskania dostępu do konta w banku poprzez internet konieczne jest podpisanie aneksu do umowy o świadczenie usług bankowych, możesz to zrobic chyba tylko tam gdzie podpisales umowe, na miejscu dostaniesz ulotki na ten temat, haslo 1 logowania oraz kartę kodów jednorazowych, która zostanie aktywowana w banku, u mnie to było chyba za 30m w banku :slight_smile:

ps

fiesta możesz sobie darować te twoje nic nie wnoczące posty ?

A czy ja napisałem coś innego ??

Przecież aneksu nie podpisze w domu :!: :!:

Zwykle pisząc PKO mamy na myśli bank o pełnej nazwie: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (czyli PKO BP ). Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna to w skrócie Pekao SA.