MAm lagi!

Nie wiem gdzie to mialem dac ale daje to tutaj. W grze Tactical Ops: Wojna z Terorem mam lagi. Co powinienem zrobic by ich nie miec?

zmien lacze internetowe :slight_smile:

:x

Może uzywasz w tle jakiegos programu p2p

Może inaczej to u mn ę :slight_smile: Jakie masz łącze internetowe ?? Jeżeli masz słabe to dopiero zrób tak jak SniFFeR Ci kaze :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :x

A tak na serio to powyłączaj gg, tlena, p2p, www w czasie gry. Jedynie gra i jakiś antiwir w trayu :cry:

Może to pomoże

A może to wina zbyt słabego kompa ?

komp?? 2000 athlon XP, GeForce 4 MX 440, 256 RAM. Łącze nie ejst zadowalające ale takich lagów nigdy nie mialem! !!

Komp nie ma nic tu do rzeczy. Zgłoś problem do providenta.

W celu zaciągnięcia pożyczki na opłatę abonamentu za szybsze łącze :smiley: :smiley: :smiley: .

A ta instytucja (czytaj dostawca netu) nazywa sie provider :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja mam siec osiedlową. Provider to ZAX wiec chyba nie powinienem sie dziwic…

wszystko zależy od łacza, przepustowości jaką posiadasz w danej chwili i od servera na którym jest postawiona dana gra więc duzo tu nie wskurasz sam mam taki problem i wiem jakie to jest wkurzające ale bez porzadnego łacza nic nie poradzisz :?

mój kumpel grał na modemie i nie miał zbytnich lagów a moim kumle grają na łaczach 128 kb/s i wszysko gra