Mam mały problem

no wiec tak … jak wyłączę komputer i później włączę to jak juz wchodzi do Windowsa, to sie uruchamia ponownie … nie raz tak mam, ze sie musze z trzy razy wchodzi, az w koncu wejdzie … ? dlaczego tak mi sie dzieje ? … z góry dzieki za informację ; ) pzdr ; ) !

A podkręcałeś może procka?:slight_smile: Ja tak mialem gdy troszke z tym przesadziłem i przy ładowaniu windy sie restartował :slight_smile:

hm, nie właśnie nic nie robiłem … wcześnniej tak nie miałem … a jak teraz zrobiłem formata, to właśnie mam z tym problem … a co do podkręcania procków, to ja sie w ogólnie na tym nie znam ; P … pzdr ;]

Wyłacz restartowanie systemu gdy wystąpi bład krytyczny(m.kompter :arrow: własciwosci :arrow: zaawansowane :arrow: uruchamianie i odzyskiwanie :arrow: odznacz opcje “automatycznie uruchom ponownie”, jak pokaze sie blue skrin to spisz kod błedu i wrzuc tutaj. Chyba ze sie nie pojawi … :slight_smile:

Zobacz też tutaj :arrow: KLIK

Ja miałem coś takiego i niestety był to kondensator :/, wymieniłem i teraz jest ok. Zobacz na płytke czy jakis nie jest wybrzuszony jak tak to prawdopodobnie znalazłeś problem.

kontynuję ten temat, bo mi za bardzo nie pomogliście … wiec dziś mi się jeszcze, tzn. wyskoczyło mi niebieskie okienko i jakimś literkami, i było napisane ’ zużycie pamięci fizycznej ’ czy coś w tym stylu ;> … wiecie czego to moze być przyczyna ? z góry dziękuję :stuck_out_tongue_winking_eye:

ile masz pamięci RAM ??

sprawdz w procesach, jakie program zabiera Ci dużo pamięci

I powiedz jak masz ustawione w : Panel sterowania>>>System>>>Zaawansowane>>

>Wydajność>>>Ustawienia>>>Zaawansowane>>>Pamięć wirtualna>>>Zmień

Ja miałem coś podobnego! Tyle że mi się komp wyłancza jak jest normalnie w windzie! i np. słucham muzy albo cuś to się pyk : wyłanczał! :stuck_out_tongue: A teraz przestało!

A może masz jakiegoś Vira??

no wiec tak ’ kamaa ’ mam 256 ram ddr … no w procesach patrzyłem to żaden mi nie zabiera dużo … teraz np. mi zabiera najwicej gg, a poźniej jakis plik svchose.exe … system … 14 968 k … a takto to nawet reszta nie przekracza 10 … jeśki chodzi o to ; > …

Damian, ale dokładnie o co Ci chodzi ? bo nie wiem co mam Ci wypisać ?

A co do wirusa to nie mam, bo sprawdzałem … ; )

Musisz wpisać rozmiar początkowy i maxymalny. W twoim przypadku polecam odpowiednio 512 i 1024 :smiley:

aha … wiec Rozmiar początkow (MB) : 384 , a Rozmiar maksymalny (MB): 768 … ; >

Tak jest też ok. :smiley:

oświeżam znów ten temat, ponieważ dzieje mi się to ciągle … i nie wiem dlaczego :frowning: … dziś np. rano nie wyłaczył mi się … ale przed wczoraj musiałem go zresetować z 5 razy … wyskakuje mi nie raz , ze jakiś błąd technicnzy … :frowning: dziś jeszcze wszedłem w ’ informacje o systemie ’ i tam mam napisane, że ’ całkowita pamięć fizyczna 256,00 MB ’ … a w ’ dostepnej pamięci fizycznej 70,90 ’ i za każdym prawie razym mi to się zmienia jak wchodzę w ’ informacje o systemie ’ ? a dlaczego tak dużo mam pobranej ? jak ja nic tatkiego nie robie, i mam tylko najpotrzebniejsze rzeczy zainstalowane ? … czy tak powinno być ? z góry dziękuję za informacje … a może oddać komputer do naprawy ? bo sam juz nie wiem co mam zrobić … pzdr : ) …