Mam mały problem


(Frona) #1

no wiec tak .. jak wyłączę komputer i później włączę to jak juz wchodzi do Windowsa, to sie uruchamia ponownie .. nie raz tak mam, ze sie musze z trzy razy wchodzi, az w koncu wejdzie .. ? dlaczego tak mi sie dzieje ? .. z góry dzieki za informację ; ) pzdr ; ) !


(Tasiorek) #2

A podkręcałeś może procka?:slight_smile: Ja tak mialem gdy troszke z tym przesadziłem i przy ładowaniu windy sie restartował :slight_smile:


(Frona) #3

hm, nie właśnie nic nie robiłem ... wcześnniej tak nie miałem .. a jak teraz zrobiłem formata, to właśnie mam z tym problem .. a co do podkręcania procków, to ja sie w ogólnie na tym nie znam ; P .. pzdr ;]


(Tasiorek) #4

Wyłacz restartowanie systemu gdy wystąpi bład krytyczny(m.kompter :arrow: własciwosci :arrow: zaawansowane :arrow: uruchamianie i odzyskiwanie :arrow: odznacz opcje "automatycznie uruchom ponownie", jak pokaze sie blue skrin to spisz kod błedu i wrzuc tutaj. Chyba ze sie nie pojawi .. :slight_smile:

Zobacz też tutaj :arrow: KLIK


(Jongpa) #5

Ja miałem coś takiego i niestety był to kondensator :/, wymieniłem i teraz jest ok. Zobacz na płytke czy jakis nie jest wybrzuszony jak tak to prawdopodobnie znalazłeś problem.


(Frona) #6

kontynuję ten temat, bo mi za bardzo nie pomogliście .. wiec dziś mi się jeszcze, tzn. wyskoczyło mi niebieskie okienko i jakimś literkami, i było napisane ' zużycie pamięci fizycznej ' czy coś w tym stylu ;> .. wiecie czego to moze być przyczyna ? z góry dziękuję :stuck_out_tongue_winking_eye:


(Tomek Zamlynny) #7

ile masz pamięci RAM ??

sprawdz w procesach, jakie program zabiera Ci dużo pamięci


(Damian) #8

I powiedz jak masz ustawione w : Panel sterowania>>>System>>>Zaawansowane>>

>Wydajność>>>Ustawienia>>>Zaawansowane>>>Pamięć wirtualna>>>Zmień


(m@teo) #9

Ja miałem coś podobnego! Tyle że mi się komp wyłancza jak jest normalnie w windzie! i np. słucham muzy albo cuś to się pyk : wyłanczał! :stuck_out_tongue: A teraz przestało!

A może masz jakiegoś Vira??


(Frona) #10

no wiec tak ' kamaa ' mam 256 ram ddr .. no w procesach patrzyłem to żaden mi nie zabiera dużo .. teraz np. mi zabiera najwicej gg, a poźniej jakis plik svchose.exe .. system .. 14 968 k .. a takto to nawet reszta nie przekracza 10 .. jeśki chodzi o to ; > ..

Damian, ale dokładnie o co Ci chodzi ? bo nie wiem co mam Ci wypisać ?

A co do wirusa to nie mam, bo sprawdzałem .. ; )


(lazikar) #11

Musisz wpisać rozmiar początkowy i maxymalny. W twoim przypadku polecam odpowiednio 512 i 1024 :smiley:


(Frona) #12

aha .. wiec Rozmiar początkow (MB) : 384 , a Rozmiar maksymalny (MB): 768 ... ; >


(lazikar) #13

Tak jest też ok. :smiley:


(Frona) #14

oświeżam znów ten temat, ponieważ dzieje mi się to ciągle .. i nie wiem dlaczego :frowning: .. dziś np. rano nie wyłaczył mi się .. ale przed wczoraj musiałem go zresetować z 5 razy .. wyskakuje mi nie raz , ze jakiś błąd technicnzy .. :frowning: dziś jeszcze wszedłem w ' informacje o systemie ' i tam mam napisane, że ' całkowita pamięć fizyczna 256,00 MB ' .. a w ' dostepnej pamięci fizycznej 70,90 ' i za każdym prawie razym mi to się zmienia jak wchodzę w ' informacje o systemie ' ? a dlaczego tak dużo mam pobranej ? jak ja nic tatkiego nie robie, i mam tylko najpotrzebniejsze rzeczy zainstalowane ? .. czy tak powinno być ? z góry dziękuję za informacje .. a może oddać komputer do naprawy ? bo sam juz nie wiem co mam zrobić .. pzdr : ) ..