Mam max. 1,3k na telefon. Jaki wybrać?

Cześć.

Chcę kupić telefon do max. 1300zł

To co musi mieć:

  • dobry wyświetlacz min. 2,4" min. 240x320

  • aparat 5MPx

  • slot microSD

  • WiFi, Bluetooth (Irda nie koniecznie)

  • GPS

  • w miarę głośne głośniki stereo

Zastanawiam się nad N82 lub N78

Co polecacie?

Wszystko to ma Mio A702 (ma aparat 3,2MPx - ale nie ma aż takiej różnicy)

http://www.mgsm.pl/katalog/mitac/mioa702/

Polecam, bardzo dobry tel.

Nie… Ten Mio mi się strasznie nie podoba, w ogóle nie ma wyglądu telefonu, a to też się liczy :smiley: Co poza tym przydało by się radio też, czego Mio nie ma. Ja bardziej preferuje telefon z nawigacją a nie nawigację z GSM. :slight_smile:

Może to i dobry telefon, ale która sieć w Polsce zdoła go skonfigurować np. do otrzymywania sms, konfiguracji wap? A jak się coś w nim uszkodzi? Wtedy koszty naprawy nie będą opłacalne, nawet wymienie obudowy będzie wielkim problemem jeśli się zniszczy. Tak ja więc polecam coś ze stajni Sony Ericssona lub Nokii.

Tak przeglądam i przeglądam… Interesują mnie te modele: N82 (najbardziej), C902, 6220 classic, SE G900.

a czemu nie n95 8gb? n82, plastikowa zabawka… łatwo wypada z rąk…śliska… nie da się normalnie grać w gry n-gage 2.0…

omnia :x

weź mnie nie rozśmieszaj… samsung robi badziewne aparaty… a o HTC Touch Diamond nie słyszałeś? lepszy od Omnii… aaa… bo zobaczyłeś reklamę w TV i gdyby nie ona za wiele osób by o niej nie wiedziało…

skoro N95 jest do kitu tzn. że N82, N78 i inne też są do kitu…

Omnię miałem ale to jest jakiś po prostu totalny nie wypał. :x i dlatego chcę zmienić, na coś praktycznego i niezawodnego. Miałem już N95. HTC Diamond omijam szerokim łukiem. Aparat wg mnie robi gorsze foty niż np. K750i

Jak tylko przeczytałem temat pomyślałem o N82 :] To naprawdę zaczepisty fonik. Gdybym miał kasę to na pewno bym go kupił :slight_smile:

miałeś n95… a n82 to jest to samo tyle że ma gorszy wyświetlacz (mniejszy)

może E90?? za 1300 może nawet dostaniesz nówkę :stuck_out_tongue: choć wątpię :stuck_out_tongue: ale będzie gwarancja…

kupno N82 to tak jakbyś kupił N95 i zmniejszył mu wyświetlacz i obudowę :stuck_out_tongue: bez sensu :wink: a E90 jeszcze nie miałeś a naprawdę warto :slight_smile: pisanie SMS to bajka (nie to co w iPhone :stuck_out_tongue: )

Z tego co wiem to N82 jest lepszy od N95. Pomimo, że ma mniejszy wyświetlacz (w/g mnie 0,2" nie robi różnicy wielkiej) to ma lepszy GPS, autorotację, posiada większą baterię i ksenonową lampę. jest ogólnie nowszym telefonem. Nie jest slider’em więc nie wystąpi efekt luzu :stuck_out_tongue: Ta E90 jest jak dla mnie za duża.

http://www.mgsm.pl/katalog/htc/touchpro/

Całkiem fajne cacko - ale drogie.

Co do Mio A702, to konfiguracja do każdej w polsce sieci jest banalnie prosta, na większości forów jest to opisane, trwa to z 5 minut. Serwis w polsce, oraz pomoc techniczna. Obudowę też ci wymienią, a co do naprawy to od czego jest gwarancja ???

Sony Ericssony polecam, ale nokie odpadają - w szczególności N95. Co do omni - komentarze są różne, ale z pewnością nikt nie zaprzeczy, że lepiej wziąć omnie od iPhone :twisted: .

iPhone to zabawka dla dzieci. Dlaczego N95 w szczególności? Ten HTC niezły, rozdzielczość VGA wyswietlacza przekonująca, ale ten aparat 3.2 to jakieś nieporozumienie i jeszcze bez dobrej optyki.

Ale czy aparat musi przesądzać o kupnie dobrego tela - a może foto robi ładne.

A co do

To w 100% popieram. :smiley:

Uwierz, pewnie fotki robi podobne do HTC Diamond czyli jednym słowem DNO. :slight_smile:

Brak argumentów.

Zatem jako OTy - kosz.

Mio też nie robi zabujczych fotek, trzeba mieć sztywną rękę bo ruszone wychodzą, ale czasami wychodzą naprawdę nieźle, mam parę wydrukowanych i nie idzie rozpoznać czy było robione mio czy aparatem, ale na kompie przy powiększeniu już widać niestety różnicę. :roll:

bzdura… mają takie same

N95 też ma… ale trzeba dograć program (w N82 też…)

i tak trzymają tak samo… a baterię można dokupić…

tutaj wygrywa n82… ale tylko w jednym punkcie :stuck_out_tongue:

w telefonie?? a z resztą mówiłem o n95 8gb która ma 0,4" większy :wink: dobry do WiFi…

Ale po co wifi jak nie ma dotykowego ekranu w nokiach - paranoja :twisted:

w PSP jakoś sobie dają radę :slight_smile: a z resztą fajnie się używa neta na n95-2… lepiej niż na N82 :stuck_out_tongue: ale na E90 najlepiej bo tam nawet nie trzeba skalować czcionki :smiley:

rozdziałka 800x352 mówi za siebie :stuck_out_tongue: no i QWERTY :slight_smile: może i smartphone z WM mają 640x480 i więcej widać pixeli ale jakoś lepiej mi było oglądać stronki na właśnie E90 (kiedyś na jakiejś wystawie był to się bawiłem) niż na VGA (M5000) :stuck_out_tongue: