Mam nokie 6288 i nie mogę usunąć ,,Simlocka"

(Przemi 91) #1

mam nokie 6288 i nie mogę usunąć ,,Simlocka" am nokie 6288 i nie mogę usunąć ,,Simlocka" szukałem odpowiedniego kalkulatora ale nie znalazłem ;< pomóżcie mi proszę moje gg 10013550 a IMEI (numer seryjny) to: 3545-5801-8839-885 czekam na pomoc:)

(Longhorn2009) #2

Z tak zaawansowanego telefonu nie usuniesz za darmo simlocka, w szczególności kodem.

(rogacz) #3

Nie możesz iść do salonu tam gdzie kupiłeś telefon? :slight_smile:

(Przemi 91) #4

kupiłem go na allegro;// a TY Longhorn2009 umiesz go usunąć? pomożesz

(rogacz) #5

To idz do komisu telefonów w swoim mieście może oni ci dadzą radę pomóc.

(Longhorn2009) #6

Niestety pozostaje tylko serwis, jak chcesz to możesz sobie poczytać o tym "jak ściągnąć simlocka" z tej Nokii, ale ogółem za pomocą kodów nie da rady.

P.S. Ja także mam równie zaawansowany (a nawet bardziej telefon) - Nokie 6220c i także pozostaje tylko serwis, żeby ściągnąć "smoka". Ale przynajmniej ja jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mam telefon z Playa i słyszałem, że Play ściąga simlocki z telefonów za free :wink:

(Przemi 91) #7

Masz fajnie;) a ja się dowiedziałem że usuniecie simlocka to koszt 200 zł to za DUŻO!! dwa razy usuwałem smia z tel z 6020 i k750i i hasa a z ta nokia to problem dobrze ze mam na gwarancji tylko mi sie wydaje ze oni mi go zlikwidują to gwarancja sie rypie na pysk;< masakra i co robic a chcialbym miec plus a mam ere

-- Dodane 19.09.2009 (So) 17:48 --

a nie orientuje się nikt ile kosztuje usuniecie smlocka z Nokia 6288 ale żeby to była rozsądna cena a nie 200 zł :frowning: przecież to masakra tyle siana za głupiego smia dać;//

(Longhorn2009) #8

Możesz pójść do jakiegoś komisu z komórkami, tam za ściągniecie simlocka zażądają ok. 30-50zł, a na pewno taniej niż w serwisie. Jednak musisz pamiętać o tym, że jeśli ściągniesz simlocka poza autoryzowanym serwisem to musisz się liczyć z utratą gwarancji.

(Przemi 91) #9

mam nokie 6288 i nie mogę usunąć ,,Simlocka" :frowning: :frowning: