Mam odwrucony film. Jakiego brak mi kodeka?

(Lekki) #1

Witajcie mam odwrucony film i nie wiem jakiego kodeka mi brakuje ?????? :smiley: :smiley: :slight_smile:

(Krzysztof K8) #2

czesc jakie kodeki masz zinstalowane,polecam ACE Mega CoDecS Pack PRO,ac3filter_0_70b,divx5codec,DShowPack,xvid,zaintalowac po kolei tak jak podalem,mi pidzie jak burza nie mam zadnego problemu,no i jeszce jakiego odtwarzacza do filmow uzywasz.

(Lekki) #3

mam najnowszego DVIX 6, ffdshow, Codecpack all, i NImo. A i u偶ywam Subedita ale mam te偶 allplayera.

(Krzysztof K8) #4

sprobuj tych co ci podalem ale instaluj w kolejnosci.nic wiecej do glowy mi nie przychodzi,tez kiedys mialem taki problem ale odkad mam te kodeki ogladam filmy bez zazytu.

(Monczkin) #5

posiadanie zbyt wielu kodek贸w (pakiet贸w) mo偶e by膰 przyczyn膮 nieprawid艂owego wy艣wietlania filmu. Z w艂asnych do艣wiadcze艅 wiem, 偶e najlepiej zdecydowa膰 si臋 na jeden pakiet. Je艣li w dalszym ci膮gu wy艣wietlanie filmu jest nieprawid艂owe, mo偶e jakiego艣 kodeka brakowa膰

polecam ten program

do identyfikacji niezb臋dnych kodek贸w do danego pliku

(Philips Piotr) #6

Je艣li jak odpalsz film i w zasobniku systemowym pojawia ci si臋 taka zielona strza艂ka klik prawym wybierz DirectVobSub - zak艂adka _ Misc _ - i zaptaszkuj _ Flip picture vertically _ jak masz te偶 napisy do filmu to zaptaszkuj _ Flip subtitles vertically _

(lazikar) #7

Mo偶esz w nim obr贸ci膰 ten obraz. Szukaj w ustawieniach.