Mam odwrucony film. Jakiego brak mi kodeka?

Witajcie mam odwrucony film i nie wiem jakiego kodeka mi brakuje ??? :smiley: :smiley: :slight_smile:

czesc jakie kodeki masz zinstalowane,polecam ACE Mega CoDecS Pack PRO,ac3filter_0_70b,divx5codec,DShowPack,xvid,zaintalowac po kolei tak jak podalem,mi pidzie jak burza nie mam zadnego problemu,no i jeszce jakiego odtwarzacza do filmow uzywasz.

mam najnowszego DVIX 6, ffdshow, Codecpack all, i NImo. A i u偶ywam Subedita ale mam te偶 allplayera.

sprobuj tych co ci podalem ale instaluj w kolejnosci.nic wiecej do glowy mi nie przychodzi,tez kiedys mialem taki problem ale odkad mam te kodeki ogladam filmy bez zazytu.

posiadanie zbyt wielu kodek贸w (pakiet贸w) mo偶e by膰 przyczyn膮 nieprawid艂owego wy艣wietlania filmu. Z w艂asnych do艣wiadcze艅 wiem, 偶e najlepiej zdecydowa膰 si臋 na jeden pakiet. Je艣li w dalszym ci膮gu wy艣wietlanie filmu jest nieprawid艂owe, mo偶e jakiego艣 kodeka brakowa膰

polecam ten program

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=458

do identyfikacji niezb臋dnych kodek贸w do danego pliku

Je艣li jak odpalsz film i w zasobniku systemowym pojawia ci si臋 taka zielona strza艂ka klik prawym wybierz DirectVobSub - zak艂adka _ Misc _ - i zaptaszkuj _ Flip picture vertically _ jak masz te偶 napisy do filmu to zaptaszkuj _ Flip subtitles vertically _

Mo偶esz w nim obr贸ci膰 ten obraz. Szukaj w ustawieniach.