Mam poważny problem

Mój wujek hoduje krowy i kiedyś na stronie ministerstwa zablokował konto i trzeba było jechać i pani dała kartkę z nowym hasłem ale nie mam jak wpisać danych gdyż zamiast pokazuje pół strony i nie ma pola do wpisania danych pół strony tak wygląda jak na zdjęciu dodam że to tylko na tablecie tak jest na telefonie ta strona się normalne wyświetla proszę o szybką odpowiedź

Obróć telefon.

Lub loguj się na komputerze z monitorem powyżej 10 cali (czyli netbook sprzed 15 lat odpada).

Ktoś w 2021 po prostu nie zadbał by strona była kompatybilna z układem pionowym (9:16 / 9:18 / 9:21).

Chętni na naprawę mogą sprawdzić ten URL (np. Firefox z Tampermonkey lub Stylusem - naprawa w Chrome Mobile może wymagać wysłania e-maila w odpowiednie miejsce):

https://sso.arimr.gov.pl/auth/realms/ewniosekplus/protocol/openid-connect/auth?client_id=aplikacja-irzplus&redirect_uri=https%3A%2F%2Firz.arimr.gov.pl%2F%3Ferror%3Dinvalid_request%26error_description%3DMissing%2Bparameter%253A%2Bresponse_type&state=651cc99c-86ff-4b40-b505-87846d1a2185&response_mode=fragment&response_type=code&scope=openid&nonce=bec6e934-fd00-4b16-b02c-dcb447302b4d

Jak mam telefon obrócić? A na tablecie się nie da? Przecież ten problem wcześniej nie występował

Jakiego maila?

1 polubienie

To nie o telefon mi chodziło tylko żeby na tablecie otworzyć tę stronę ludzie!

To są zrzuty ekranu z mojego tabletu.

Trzymany pionowo:

Trzymany poziomo:

Pokaż mi na przeglądarce chrome

Nie używam chrome.

Spróbowałem na emulatorze i chyba na chrome jest problem:

Może spróbuj użyć innej przeglądarki? Np UC Browser, Opera Mini, Firefox, Samsung Internet.

Ok udało się teraz znowu jest problem :frowning: no bo w pisuje hasło takie jak pani dała żeby wykrzyknik dodać to nadal pokazuje że zablokowane konto to jakieś żarty czy co?

Tam na dole masz opcję „nie pamiętam hasła”, spróbuj z niej skorzystać:

W Firefoxie pod Androida jest w menu przełącznik, który powoduje że strona jest wyświetlana tak jak na komputerze. Jeżeli się nie mieści to można ją po prostu swobodnie przesuwać. Przydaje się w przypadku, gdy trafia się na stronę nie potrafiącą się dostosować do urządzeń mobilnych.