Mam problem: prawdopodobmie z zasilaczem

Mam kompa kupionego ok.3 lat temu. Jest nie najgorszy ale jego wadom była zintegrowana karta grafiki. Więc dołożyłem nową, dałem też jedną kość ramów. Po włączeniu gry po kilku sekundach komputer się resetuje. Podobnie jest jak siedzę na necie tylko wtedy wytrzymuje godzinę - dwie. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję

Podaj odczyt napięć z Biosu. Do Biosu wchodzisz wciskając klawisz DEL przy starcie komputera. Na pierwszym ekranie po starcie będzie napis Press DEL to Enter Setup, wciskasz i wchodzisz. Wybierz PC Health Status (czasami jest Hardware Monitor), wejdź i spisz napięcia +3.3V, +5V oraz +12V. Z Biosu wychodzisz klawiszem ESC.

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

A morze być opcja automatycznie uruchom ponownie

Post 2

A jeśli odznaczę tę opcje to nie zjaram zasilacza albo procka

Jasne, że tak. Wyłącz ją. Nie nic nie zjarasz. Dzięki temu dowiesz się, czy Masz błędy systemu i jakie.

krzysiek328 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bios coś wywala mam całą nową płytę główną. Wyświetlał się niebieski ekran, dysk nawalił (został odratowany, ale wszystkie dane poszły się paść). #-o