Mam problem z baterią w laptopie

Ostatnio miałem problem z lapkiem zawieszał mi się i takie tam więc pomyślałem że to pewnie wina windowsa 10 ale po zainstalowaniu go na nowo problemy były cały czas takie same zawieszał się idt.

Uruchomiłem cmd.exe jako administrator wpisałem powercfg /energy i wyskoczył mi plik  energy-report.html 

Czy ktoś może mi pomóc wywnioskować o co w tym chodzi? Bo ja nie wiele rozumiem z tego pliku. Będę wdzięczny.

Pozwolę sobie zadać pytanie: skąd pomysł że zawieszanie systemu może mieć coś wspólnego z akumulatorem ?

Ten raport może być pomocny jeśli miałbyś np problemy z krótko trzymającą baterią. Widać że wyłączyłeś trochę opcji dotyczących oszczędzania energii czy nie ładujesz baterii do końca. 

Może napisz konkretnie w czym problem. Jeśli laptop zawiesza się to pokaż statystyki smart dysku np z HD tune pro, zakładka health. 

Podgląd zdarzeń systemowych (konkretnie ewentualne błędy w nim zapisane) też mogą być pomocne.

Podczas włączania kompa nie uruchamia się internet (nie święci kontrolka Wi-Fi i nie wyświetla się ikona sieci na pasku obok zegarka) jednak internet działa (udało mi się otworzyć Edge-a i stąd wiem że działa) oraz nie da się zbyt wiele zrobić cały czas wyskakuje że iexplore.exe nie odpowiada. (przypomnę na świeżo i na czysto zainstalowanym windowsie) więc pomyślałem że to musi być coś ze sprzętem.

Może być coś ze sprzętem, ale żeby od razu podejrzewać akumulator ? Prędzej bym obstawiał dysk albo pamięci, albo temperatury, w następnej kolejności coś co siedzi w systemie (i nie chodzi tu tylko o wirusy, ale np. brak aktualizacji systemu lub jakiś walnięty sterownik…)

Ok, może to nie wina baterii ale w tym raporcie jest sporo jakiś błędów i ostrzeżeń. Czy ktoś może mi wyjaśnić co to oznacza? Będę wdzięczny.