Mam problem z Catalyst Control Center radeon HD 3430 w laptopie HP 6730S

Witam nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ale proszę o pomoc w dobraniu sterownika do grafiki ATI Radeon Mobility HD 3430 w którym działa catalyst control center pod systemem windows 10 ponieważ po zainstalowaniu ostatniego dostępnego sterownika na system windows 8 panel catalyst control center się nie uruchamia laptop to HP 6730S

Z tego co widzę to nie ma sterów pod Windows 10.
https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/ati-mobility-radeon-hd-3000-series/ati-radeon-hd-3430

Zobacz czy karta jest widoczna jako dobrze zainstalowana w zakładce spzret. Tego panelu nie potrzebujesz w sumie, to stara konstrukcja i już chyba niewspierana, tak jak Pancia napisał.

w sumie powiedzieliście mi to samo co sam myślałem żeby olać to skoro w menadzerze urządzeń jest poprawnie widoczna karta chciałem uruchomić ten panel ale jak nie da sie to trudno przeżyje bez tego :smiley: dzieki za pomoc

może wiecie jak poprawić czas pracy na bateri w tym laptopie osoba która go ma kupiła zamiennik i trzyma ok 2 godziny w oszczedzaniu energi @anon7248146 @panicagaming

Możesz wejść w trym Oszczedzanie energii i tam ustawić na sztywno max wydajność procesora, karty, wyłączyć WIFI i, co najważniejsze, bardzo niska jasność ekranu. Najlepsza opcją do poprawy czasu pracy na baterii jest… 2 bateria w plecaku :wink:

W laptopach “z tamtych lat” ciężko już będzie wyśrubować dłuższą pracę na baterii bo nominalnie dużo dłużej raczej nie trzymała, nawet jak była oryginalna bateria.

jeszcze raz dzieki za pomoc