Mam PROBLEM z CRITICAL SYSTEM ERRORS

Witam !!Mam podobny problem z tym critical system errors, ale i tak najwiekszym problem jest to ze nie znam sie totalnie na komputerach;/ Baaaaaaaaaardzo Was prosze o pomoc:D sciagnalem ten program HJT i cos takiego wyszlo

Użyj jeszcze raz SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silent Runners a także raport ze SmitFraudFix – plik c:\rapport.txt. :slight_smile:

y… ale jest jeszcze jeden problem …nie moge wlaczyc trybu awaryjnego bo klawiatyra dopiero dziala po wlaczeniu windowsa;/ aha i jeszcze jedno: co to sa logi i jak to zrobic:D:D wiem ze jestem ciezkim przypadkiem ale bardzo prosze o wyrozumialosc:D dzieki ze wogole sie zainteresowales:D

ps co moge zrobic zeby wlaczyc ten tryb awaryjny??

Tryb awaryjny:

Ewentualnie F5 :wink:

Jak zrobić logi masz zlinkowane tam, gdzie SilentRunners. Zresztą HJT już zrobiłeś - potrzebny jest też Silent, poczytaj i na pewno sobie poradzisz :slight_smile:

widze ze jestes teraz na forum wiec prosze ****

poza tym zrobilem juz jakos tym sff i wlaczyl sie (oczywiscie w trybie awryjnym) nacisnalem 2 a on bez niczego sie wylaczyl:( plss powiedzcie mi o co chodzi i co dalej! !!

sciagnalem slenta i zrobilem z nim co trza(kliknalem 4 razy myszka:D) co teraz?? tutaj sa efekty

Pomagamy na Forum, nie na GG.

Numer gwiazdkuję. Proszę uważnie czytać i wykonywać to, co będzie polecone w postach.

Siedzi wszystko. Próbujesz jeszcze raz.

Wchodzisz w tryb awaryjny.

Odpalasz Smita.

Wciskasz dowolny klawisz, potem wybierasz opcję “2”.

Czekasz > program rozpocznie skanowanie i usuwanie. Na wszelkie pytania odpowiadasz, wciskając “y” (zgoda).

Kiedy skończy, restartujesz kompa.

W trybie normalnym wykonujesz nowe logi tak jak napisałam, wklajasz też raport ze Smita :slight_smile:

w smicie wyszlo wi takie cos:

A loga z Silenta wkleiłeś starego.

Po skanie SmitFraudem (który wykonałeś) proszę zrobić NOWY LOG , zarówno za pomocą programu HijackThis oraz Silent Runners i wkleić na Forum.

juz mi sie nie wyswietla na dole ten error ale chce wiedziec czy jeszcze cos trza zrobic

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\winetn32.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

Potem nowe logi.

hjt:

Silent:

a tak z ciekawosci: Co teraz zrobilem??(chodzi mi o ten plik co usunalem i zrobilem w notatniku )???:D:D:D

Usuń tylko te wpisy w hjt.

Stosując FIX’a, którego napisałem usunąłeś puste klucze w rejestrze po śmieciach.

zrobione:D co dalej???

To już wszystko - nic więcej nie musisz robić :wink:

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Dzieki wielkie dla kazdego kto pomogl:D:Dpozdrawiam:D