Mam problem z dyskietką Bardzo Pilne Prosze!

(Madric) #1

Ello !!

(fiesta) #2

Najpierw spróbuj sprawdzić pierwszą dyskietkę scandiskiem. Jak nie pomoże to będziemy się zastanawiać co dalej.

(Polite) #3

Napisz jaki masz system i czy jestes zalogowany jako >administrator<,bo to ważne.Pomogę ci,tylko musisz spełnić w systemie swoim kilka warunków.Odpisz.

cosmos.

(Szarek) #4

Ta dyskietka już jest do wyrzucenia. Chyba, że użyjesz jakiegoś programu do awaryjnego odzyskiwania danych, ale one nic nie gwarantują. Jak się zdecydujesz użyć to polecam: EasyRecovery Professional 6.0 (http://www.ontrack.pl)

(Spigitca) #5

Ah... te dysietki sypia sie jak zawsze :-x Padło. Ten program easy recovery służy do przywracania danych jesli dobrzez pamietam , ale danych skasowanych !? Jesli dysketka nei jest rozpoznawana przez system i chce on ja formatowac to pewnie poszły na niej moduły (zapewne CRC) a w takim przypadku (jesli to sie potwierdzi) to dyskietke masz do wyzucenia :frowning: nic nie zrobisz... A tak apropo moge sie założyc o browar ze nawet jak pozwolisz mu ja sformatować to wyskoczy ci komunikat ze windows nei jest w stanie tego zrobic (ale moge sie mylić :P)

P.S

Czas zaminic Dyskietki na PenDrive'y

(Darak) #6

Nie czeba jej formatować, ja odzyskuje dane z takich dyskietek, przy pomocy innych systemów, lub programów z DOS,-a: Norton Commander, Volcow commander (ten chodzi na wszystkich WIN i dos), Windows Commander 5.11, albo użyj programu do naprawy dysków np: NDD, disk tools, albo coś takiego, :stuck_out_tongue:

Pozdrówka

(Nukem126p) #7

Można też spróbować programem Bad Copy, ale to nic pewnego...

(system) #8

I co może to pomoże? :evil: :evil: :evil: :evil:

(fiesta) #9

Cytowany przez Killera post usnięto :evil: :evil: :evil:

(system) #10

Następny bezsensowny post z twojej strony