Mam problem z dyskietką Bardzo Pilne Prosze!

Ello !!

Najpierw spróbuj sprawdzić pierwszą dyskietkę scandiskiem. Jak nie pomoże to będziemy się zastanawiać co dalej.

Napisz jaki masz system i czy jestes zalogowany jako >administrator<,bo to ważne.Pomogę ci,tylko musisz spełnić w systemie swoim kilka warunków.Odpisz.

cosmos.

Ta dyskietka już jest do wyrzucenia. Chyba, że użyjesz jakiegoś programu do awaryjnego odzyskiwania danych, ale one nic nie gwarantują. Jak się zdecydujesz użyć to polecam: EasyRecovery Professional 6.0 (http://www.ontrack.pl)

Ah… te dysietki sypia sie jak zawsze :-x Padło. Ten program easy recovery służy do przywracania danych jesli dobrzez pamietam , ale danych skasowanych !? Jesli dysketka nei jest rozpoznawana przez system i chce on ja formatowac to pewnie poszły na niej moduły (zapewne CRC) a w takim przypadku (jesli to sie potwierdzi) to dyskietke masz do wyzucenia :frowning: nic nie zrobisz… A tak apropo moge sie założyc o browar ze nawet jak pozwolisz mu ja sformatować to wyskoczy ci komunikat ze windows nei jest w stanie tego zrobic (ale moge sie mylić :P)

P.S

Czas zaminic Dyskietki na PenDrive’y

Nie czeba jej formatować, ja odzyskuje dane z takich dyskietek, przy pomocy innych systemów, lub programów z DOS,-a: Norton Commander, Volcow commander (ten chodzi na wszystkich WIN i dos), Windows Commander 5.11, albo użyj programu do naprawy dysków np: NDD, disk tools, albo coś takiego, :stuck_out_tongue:

Pozdrówka

Można też spróbować programem Bad Copy, ale to nic pewnego…

I co może to pomoże? :evil: :evil: :evil: :evil:

Cytowany przez Killera post usnięto :evil: :evil: :evil:

Następny bezsensowny post z twojej strony