Mam problem z dźwiękiem w kompie

Niedawno na nowo wgrałam system operacyjny, ale nie było dźwięku w głośnikach ani w słuchawkach,wgrałam sterowniki do mojej karty dźwiękowej ale jedyne dźwięki jakie zaczeły dzięki temu działać to te wydawane przez jednostkę,pogrzebałam nawet w biosie zmieniając ustawienia w INTERGRATED PERIPHERIALS :arrow: OPCJA AC’97 na DISABLED ale po zresetowaniu kompa znikneły sterowniki od karty a co gorsze nie mogę w ogóle zainstalować nowych sterowników w kompie. Proszę o pomoc by znów móc posłuchać muzy przez kompa! !!

PRocesor: AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 4200+

SYSTEM OPERACYJNY: Microsoft Windows XP (Dodatek Service Pack 2)

DirecX: 9.0 c

KARTA DŹWIĘKWA: Realtek AC 97 AUDIO Z KONTROLEREM AUDIO: NVidia/ Kodek AC97: ALC 655

KARTA GRAFICZNA:PROCESOR: GeForce 7600 GS/ WideoBIOS: 5.73.22.51/ IRQ:18/ SZYNA: PCI Express X16/ Pamięć; 512MB

No to zrób tak jak było, czyli na ENABLED i po kłopocie. :wink:

Dodane 22.05.2009 (Pt) 14:44

Majkusia21 , chyba pomyliłeś fora. :wink:

ania_21_galinska ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.