Mam problem z Formatem iso

Mam 3 pytania

1.Winrar obsługuje iso?

2.jak to zmienić np. Alkohol120%?

3.Teraz nie chce mi zmienić programu dlaczego?

1.Tak :smiley:

2.Nie rozumiem. :? (możesz ISO osadzić w wirtualnym napędzie stworzonym przez Alkohol)

3.Nie rozumiem. :?

Napisz wyraźniej bo nikt Cię nie rozumie.Wróżki jeszcze nie przyjechały i nie możemy sprawdzić co zrobiłeś :frowning:

1.Tak, obsługuje.

2.Jeżeli chodzi ci o kojarzenie plików to wybierz w dowolnym folderze Widok/Opcje folderów, następnie kliknij zakładkę typy plików i usuń plik o interesującym cię skojarzeniu (w tym przypadku ISO). Kliknij OK. Teraz otwórz plik, którego skojarzenie skasowałeś(dany plik ISO). Otworzy się menu z prośbą o skojarzenie pliku. Kliknij więc na program, który ma otwierać dany plik i zaznacz opcję “Zawsze używaj tego programu do otwierania pliku tego typu”. Kliknij OK.

Co do drugiego pytania to komputer klasyfikuje ten plik jako archiwum rar więc archiwa nie widzi alkohol

Co do trzeciego to myślałem że jak kliknę prawym opcja otwórz za pomocą i wybiorę Alkohol to mi otworzy a on nie chce

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 20:19

w roli ścisłości to na pewno jest iso nie rar

właśnie, w Alcohol 120% trzeba “przeciągnąć” dany plik iso na liste. Potem dwukrotnie kliknąć i po chwili się załaduje (ustawiając wcześniej dyski wirtualne).

Ale sobie życie skomplikowałem

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 20:28

Dziękuje za pomoc