Mam problem z Formatem iso

(MariuszListecki) #1

Mam 3 pytania

1.Winrar obsługuje iso?

2.jak to zmienić np. Alkohol120%?

3.Teraz nie chce mi zmienić programu dlaczego?

(Brunus) #2

1.Tak :smiley:

2.Nie rozumiem. :? (możesz ISO osadzić w wirtualnym napędzie stworzonym przez Alkohol)

3.Nie rozumiem. :?

(Norbert Karwowski) #3

Napisz wyraźniej bo nikt Cię nie rozumie.Wróżki jeszcze nie przyjechały i nie możemy sprawdzić co zrobiłeś :frowning:

(Bartisz) #4

1.Tak, obsługuje.

2.Jeżeli chodzi ci o kojarzenie plików to wybierz w dowolnym folderze Widok/Opcje folderów, następnie kliknij zakładkę typy plików i usuń plik o interesującym cię skojarzeniu (w tym przypadku ISO). Kliknij OK. Teraz otwórz plik, którego skojarzenie skasowałeś(dany plik ISO). Otworzy się menu z prośbą o skojarzenie pliku. Kliknij więc na program, który ma otwierać dany plik i zaznacz opcję "Zawsze używaj tego programu do otwierania pliku tego typu". Kliknij OK.

(MariuszListecki) #5

Co do drugiego pytania to komputer klasyfikuje ten plik jako archiwum rar więc archiwa nie widzi alkohol

Co do trzeciego to myślałem że jak kliknę prawym opcja otwórz za pomocą i wybiorę Alkohol to mi otworzy a on nie chce

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 20:19

w roli ścisłości to na pewno jest iso nie rar

(Bartisz) #6

właśnie, w Alcohol 120% trzeba "przeciągnąć" dany plik iso na liste. Potem dwukrotnie kliknąć i po chwili się załaduje (ustawiając wcześniej dyski wirtualne).

(MariuszListecki) #7

Ale sobie życie skomplikowałem

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 20:28

Dziękuje za pomoc