Mam problem z gg

2 dni temu przestało mi chodzić gg nie wiem czemu gdy włancza jestem niedostępny i nie moge dać sie na dostępny, gdy chce założyć nowe gg też sie nie da żarejstrowac .pomóżce

Może Ci firewall zblokował ??

Moze jestes w jakiejś sieci i ktos ci zablokował port od gg :slight_smile:

Zainstaluj jeszcze raz gg. Może ktoś Ci wgrał firewalla. I przeleć system jakimś skanerem antywirusowym może Ci się jakiś syfek wrąbał.

możliwe bo mam zainstalowanego Norton internet Security i tam coś było o firewall, ale gdzie mam go wyłączyć żeby zów gg działało??

musisz przejrzeć meni nortona i tam musi byc opcja zezwalająca na łączenie sie gg pobierz podrecznik obojetnie do której wersji z tej strony http://www.symantec.pl/region/pl/downloads/manuals.html i poczytaj jak to wszystko sie ustawia

Skasowano drugi topic z tym samym problemem.

ten temat juz był :wink: Ale Czy ?Administrator nie zablokował ci portu ? w którym używasz obecnie GG?

ja mam problem z gg nie moge na nie wejsc ani zalozyc nowego i rowniez zrobic przypomnie nia pomozcie mi pleas! !!

Włacz okienko Nortona tam poszukaj Zapora osobistakliknij na to potem Konfiguruj>>programy. Znajdz na liście GG i zobacz czy ma zezwalaj jak nie przestaw. :smiley: