Mam problem z głosnikami,trzeszczą podczas słuchania muzyki

Witam,mam problem bo jak słuchach muzyki to co cięższych głosach mi trzeszczy moje głosniki to Samsung mm DB-25.Ale mi sie zdaje że mam problem z sterownikami.parametry kompa AMD athlon 64 x2 Dual Core processor 3800+ 2,00 GHz 1GB,RAM.Może mi ktoś z tym pomóc bo w tych sprawach jestem zielony :frowning:

Podaj model płyty głównej jeśli masz kartę muzyczną zintegrowaną.

Heros1213 , proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz podanie modelu kart dźwiękowej.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik

hehe a jak sprawdzić model karty,uprzedzałem w te klocki jestem ziolony

Trzeszczą podczas słuchania cichych dźwięków, czy tylko głośnych, a szczególnie basów? Bo być może są przesterowane, po prostu nie przenoszą powyżej jakiegoś poziomu. Wtedy może pomóc zmniejszenie poziomu basów.

Głośniczki komputerowe nie są najwyższej jakości, nawet te najlepsze są ledwo przeciętne, jako koncertowe na pewno się nie nadają.

No przy takich głośnych,przy basach też,ale kiedyś mi tak te głosniki nie robily przed zawiezieniem kompa do naprawy też to miałem to zmieniłem gniazdo ztyłu i dałem ,Wejście na głosnik tylni" i działało,no to jak odzyskałem kompa to znów to mam i tez próbowałem zrobić to co przed naprawa,ale jak daje to na wejscie na głośnik tylni to wogóle dzwieku nie ma.Prosze o pomoc a może sterowniki?

http://cokupic.pl/produkt/Samsung-MM-DG25 info o mojej wieży taką mam

Po pierwsze jaki Windows i model laptopa.

Ja nie mam laptopa i windows home edition

Jaki to Windows Home Edition? XP, 7…?

Użyj programu HWiNFO32 i podaj swój model płyty głównej.

Windows XP home edytion

Dodane 17.12.2010 (Pt) 22:01

Ten program jest po ang chodzi o central processor?

Dodane 17.12.2010 (Pt) 22:07

Cenral processor AMD Athlon 64 X2 3800+

Dodane 19.12.2010 (N) 10:48

Czekam na porady

Dodane 23.12.2010 (Cz) 22:01

Czego nikt nic nie doradza

Dodane 30.12.2010 (Cz) 12:14

Ludzie czekam na pomoc