Mam problem z IE6.0

mam problem z IE 6.0 otoz mam neta ale gdy klikam to sie nie wlacza strona internetowa (zadna)pomocy

A masz może i firewalla. On może blokować dostęp do internetu przeglądarce IE. I pytanie podstawowe. Czy wogle net działa???

Tzn. chodzi ci że nacskasz w ikonke i nic sie nie włącza czy włącza sie ale jest czyste tło? Jeśli chodzi o tło tzn. ze nei masz strony startowej, a jesli o to ze ikona sie nie włącza to nie wiem.

jaki system ??

moze smiecia masz ktory blokuje dostep !!

Coś ci się chyba pomyliło. :?

mam win 98 … mialem trojana i musialem usunac pliki systemowe antywirem … a neta mam na bank… jestem na innym kompie … wogole sie nie wlacza nic… to oc to jest ??? a i nie mam firewalla…

Jakie pliki??? Konkretnie. :smiley:

Może defragmentacja pomoże.

pliki systemowe :shock: a można wiedzieć jakie pliki to były :roll:

TZN ?? :lol: tak sie jeden z tych smieci zachowuje !!

Poczytaj sobie o blasterze i saserze. będziesz wiedział co ci sie pomyliło. :lol:

Masz możliwości :

  • Uruchom sfc i przywróć pliki z dysku;

  • Użyj Narzędzia naprawy IE;

  • Przeinstaluj system przez uruchomienie

Setupcore.exe z płyty instalacyjnej.

Ja osobiście zacząłbym o trzeciej opcji .

To taka drobna rada.Jesli on usuwa pliki systemowe to radze ci -usun tego niby antywira

:slight_smile:

:shock: :shock: :shock:

Rada - prima sort! :?

Jeżeli pliki systemowe są zarażone syfem, to obowiązkiem kazdego antyvira jest usunąć również i to…

Na Boga - po co systemowi (dla poprawnego działania) zakażone pliki systemowe??? Dla dalszej infekcji…? :roll:

Ale nie ma strachu, bo wszystkie pliki systemowe - mają mozliwość odnowy w myśl rad Asteriska, a niekiedy to się odbywa bardziej prymitywnie - czyli, po ponownym włączeniu systemu!

To na przyszłość - a teraz ?

Masz możliwości :

  • Uruchom sfc i przywróć pliki z dysku;

Na teraz, to nie polecam tej porady.Bo jesli ten antywir jest tak skuteczny, to przy nastepnym skanowaniu raz jeszcze trzeba bedzie usunac pliki.Błedne…

Mam prosbe!Ja jestem caly czas w temacie ,ale moge byc nieskuteczny,natomiat wasze wypowiedzi bardziej nadają sie na pw ,a nie na forum jednoznacznie —zasmiecacie je ostatnimi postami .Natomiast jutro bardzo chetnie podejme problem i postaram sie dac dobra rade,co i wam polecam —W…,end A…

:? :? :? :x

Przywrócenie plików systemowych z dysku

jest równoznaczne z ich skażeniem :o

Przecież

Mówimy o naprawie IE.

PS

A poza tym

Ja mimo wszystko zaczęłabym od propozycji wklejenia log’a z Hijack Tis.

Nie jest możliwa opcja, nie ustawienia startowej w ogóle - z reguły wpirzają się niechciane, czyli trojan start page…

Chociaż są konie trojańskie (i to rodzimego chowu - PL, np. prosiak, paszczus, cafeini itp.), które takie rzeczy potrafią zrobić… :evil:

Aczkolwiek ciężko byłoby to wtedy zlikwidować z poziomu Hijacka… :?

Ale bez loga, możemy jedynie domniemywać…