Mam problem z ikonami utworów odtwarzanych przez Winampa !?

:frowning: Nie wiem co zrobić moje ikony są poprostu nijakie , opsługuje je Winamp ale klikając na nie nie odtwarza .Musze klikać dopiero na skrót na pulpicie dopiero sie odtwrza Play in Winamp nie pomaga.Denerwuje mnie to że taki jest wygląd ikon -nie wiem od czego to sie zrobiło?

Jeżeli ktoś wie co sie dzieje prosze napisać na mojego e-maila. :frowning:

zobacz jak wygląda http://xxxxxxx.interia.pl/ .


Update

Link prowadzi do Twojej własnej strony głównej i nie wiem co chciałes pokazać :twisted: , chyba, że chcesz zareklamować swoją stronę :P, a do swojej strony wpisujemy link pod ikonkę www , która jest poniżej podpisu w każdym poscie.

Pozdrawiam :okulary:

Raczej nie oczekuj zbyt wielu odpowiedzi po tak niejasnym przedstawieniu problemu. :? Jeśli nie chcesz mieszać w typach plików, to usuń winamp’a i wszystkie pozostałości po nim (także ręcznie folder C:\Program Files\Winamp ) i po ponownym uruchomieniu systemu zainstaluj ponownie. Jeśli to nie podziała, to możliwe że złapałeś jakiegoś wirusa. Przeskanuj system.

A probowales ,najechac na dany plik mp3 prawym myszy wybrac otworz z… wybrac z listy winamp i zaznaczyc aby zawsze uzywal do uruchomienia tego typu plikow!moze pomoze :smiley:

W XP tak, ale w win98 nie ma “otwórz z…” w menu kontekstowym w plikach, dla których już wybrano program. Zresztą skoro “Play in Winamp” mu nie pomaga, to wątpię w skuteczność tej metody :wink:

Jeśli coś nie tak jest z ikonami, to zobacz jak są ustawione w opcjach winampa w sekcji “typy plików”. Jesli wszystko jest tam w porządku, to w programie Tweak UI jest opcja “Odbuduj ikony” (rebuild icons), która przywraca wszystkie źle wyświetlane ikony systemowe do właściwego wyglądu.

Jest dostepne! tylko wtedy gdy danemu plikowi nie przypisany jest zadnen program do uruchomienia!!

Zanim odpiszesz - Przeczytaj.

ok! nie doczytalem, sorki :slight_smile:

Ludzie nawet jesli pliki są już przypisane programom w win98, to można je otworzyć za pomocom innego przyduszając SHIFT przed prawym przyciskiem myszy.

Tak masz rację, ale nie ma to znaczenia w problemie kolegi, którego pliki są domyślnie otwierane w winampie i których kolega chyba nie chce otwierać czym innym. Co nie zmienia faktu, że masz rację :smiley:

Ma, moim znaniem najlepiej by było przypisać *.mp3 do np. Winamp Media Player, po czym spowrotem pod winamp.

Wybacz… nie doczytałem… to jest tak oczywiste :smiley: