Mam problem z instalacja systemu Win7

Kiedy wkladam dyskietke z Win7 i czekam az zaladuje mi sie okienko z instalacja Win7 To mi wyskakuje Windows Boot Manager

  1. Insert your windows installation disc and restart your computer

  2. Choose your language settings, and then click “next.”

  3. Click “Repair your computer.”

    n

Bardzo prosze o szybka odpowiedz

Instalację Windows’a musisz wykonać spod tzw. bootowania, czyli restartując komputer wraz z włożoną płytą CD i naciskając podczas restartu odpowiedni klawisz, często F12. Reszta tutaj: https://www.purepc.pl/oprogramowanie/jak_zainstalowac_windows_7_poradnik_krok_po_kroku_z_pendrive_i_dvd?page=0,3

Nie wiem gdzie jest te boot menu

Jak widać, włączone jest działanie klawisza F12 (Enabled), więc podczas startu komputera naciskaj pulsacyjnie klawisz F12 i powinno pojawić się menu startowe. W nim wybierz CD-ROM jako nośnik instalatora systemu.

Znowu mi sie pokazalo to okno

Wygląda na to, że źle przygotowałeś pendrive do instalacji systemu.

Czyli nic nie moge z tym zrobic tak?

I wczesniej jak wyskakiwalo mi okno z instalacja windowsa to przez przypadek kliknalem napraw system/komputer i od tamtego czasu pokazuje mi sie to okno

Wystarczy przygotować prawidłowo nośnik z którego zamierzasz zainstalować system i gotowe. Nie wiem z jakiego programu korzystałeś, ale sprawdź np. aplikację Rufus, przykładowa instrukcja: Jak stworzyć bootowalny USB z Windows 7 dla UEFI

Dokladnie nie wiem jaki to byl program bo dostalem pendrive od kolegi ale bardzo dziekuje za odpowiedz

I czy moge cos zrobic jeszcze z tym pendrivem czy on sie nadaje tylko do wyrzucenia?

Jeżeli chcesz go wyrzucić to wyślij go do mnie, a już tak całkiem poważnie - przygotuj go po prostu od nowa, zgodnie z instrukcją do której link podałem wyżej, albo podobną którą bez problemu znajdziesz w sieci.