Mam problem z kamerką do skypa

Kupiłem sobie dobrej jakości kamerkę Creative. Ma ona rozdzielczość video 640x480. Gdy chcę pogadać ze znajomym przez skypa to gdy rozpoczynam rozmowę moja kamera robi tak jakby zdjęcie i on widzi tylko pojedynczy obraz. Lecz gdy rozmawiam z kim innym moja kamera działa bez zarzutów. Natomiast gdy on rozmawia ze znajomym przez kamerę o rozdzielczości gorszej 320x240 to widzi normalnie video. Nie wiem o co chodzi. Może mi ktoś pomóc. Z góry dzięki

zainstaluj po prawnie i nowe stery powinno być ok, a jak nie to powalcz w ustawieniach od kamery :wink:

Zainstalowałeś sterowniki i oprogramowanie ?

Podaj konkretny model tego Creative, bo kamerek Creative jest dziesiątki - ja nie wróżka.

Po drugie jaki masz szybkość internetu ?

Z tego, co wiem, to Skype przesyła obraz w rozdziałce 320x240, ale nie ma również problemu z kamerkami chociażby 0,3Mpix.

Uprasza się również usera o podanie modelu kamerki.

Olcia , nie wiem co Ty za bzdury wygadujesz, bo ja mam ustawione w kamerce na 800x640 i mi ładnie wysyła obraz i też posiadam skype.

Jeśli chodzi o standardowe przesyłanie oczywiście.

Ja mam neta 1Mb

A kamera jest taka:http://allegro.pl/item421860255_nowosc_creative_live_cam_vista_im_vf0420_sklep.html

Sterowniki napewno są dobrze zainstalowane ponieważ z jedną osobą działa wszystko bez zarzutów a z drugą tak jak mówiłem pojedyncze zdjęcie