Mam problem z Kartą Graficzną

Witam Wszystkich! Mam problem z kompem. Kiedyś komputer chodził parę godzin wyłączyłem go i za jakieś 2 godzinki włączyłem go ponownie przy wyborze użytkownika zauważyłem że zmieniła mi sie rozdzielczość samoistnie zalogowałem się i wyskoczył mi komunikat ze urzadzenie (karta graficzna) nie może pracować poprawnie ponieważ albo nie sa zainstalowane do niej sterowniki albo że karty w ogole nie ma w płycie. Kiedy ponownie chcialem zainstalować oprogramowanie i sterowniki do karty płyta nie otwierała sie z auto startu tylko wyśfietlał sie komunikat iż Sorry we don’t support this VGA card co oznacza ze my nie popieramy tej karty VGA. Po dlugich próbach ponownego zainstalowania w końcu udało mi sie zainstalować z płyty te sterowniki lecz po dwóch dniach probloem sie powtórzył kolejny raz mi sie udało to zainstalowac lecz po ok. tygodniu znowu powtorzył sie problem i do dzisiaj nie mogę juz nic zrobić ponieważ w ogóle nie widzi tak jakby płyty lub karty próbowałem instalować od nowa system ale bez rezultatu juz trace pomysly! !!

Moim zdaniem albo masz niedociśniętą w slocie kartę grafiki.

Czyli dociśnij ją, ewntualnie wyjmij i oczyść jej styki.

Druga możliwość (bardziej prawdopodobna) to zepsuta karta graficzna. Znajdź dobrego kumpla, pożycz od niego kartę graficzną, odinstaluj swoją (zaczynając od deinstalacji sterowników do tej karty, oczywiście) kartę. Włóż w jej miejsce kartę kumpla, zainstaluj do niej stery i zobacz czy będzie “chodzić”.

Jeżeli tak - to masz potwierdzoną awarię twojej karty. Wywal i kup nową.

powodzenia

Złączono Posta : 27.11.2007 (Wto) 13:08

Przyszła mi też do głowy najgorsza możliwość:

Być może pada ci slot dla karty graficznej na płycie głównej. A wtedy musiałbyś wymienić płytę główną.