Mam problem z kompem:(

Kiedy uruchamiam komputer to mam czarny ekran i nic się nie dzieje. A jak go zresetuje to jest chyba wszystko ok. Co to moze być? Sterowniki? A może coś innego?

ale kiedy ten czarny ekran się pojawia?? podczas logowania czy na samym początku gdzie można włączyć BIOSa?

Na samym poczatku. Nie ma nic. Nie ma tych wszystkich informacji i nie odpala sie windows.

dziwne… sterowniki napewno nie są tego przyczyną. Albo monitor, zasilacz albo coś w BIOSie się przestawiło… Ja bym najbardziej podejżewał MONITOR o taką rzecz

Konfig kompa, moc i firma zasilacza proszę.

ja myślę że to coś z płyta główną, moja koleżanka miała podobny problem tez nic się nie pokazywało. Komputer zawiozła do sklepu gdzie go kupowała i tam facet jej powiedział że płyta główna się zawiesiła. wcisnął jakiś przycisk na płycie głównej i uruchomił normalnie kompa. Tak mi powiedziała.

Na płycie głównej są przyciski ?! Chyba chodziło o zworke resetowania BIOSu. Kams_17 spróbuj i tego

No moj komp to AMD Athlon XP 2500+ 1.84 GHz, 512 mb ram. Zasilacz 300W model LC-B300ATX

tzw. zasilacz zabójca. Najlepiej za ~70zł (allegro) można by go zmienić na Fortrona MDN®

Czemu zabójca? Chodzi juz 3 lata i nic sie nie działo. To jego wina że tak sie dzieje?

No i po 3 latach sprawdź kondensatory na płcyie głównej, zmierz mu napięcia. To że się nic nie działo przez te 3 lata to tylko powód do radości.

Być może to jego wina. Wymień.

Ok tak zrobie dzieki

kup za małe pieniądze jakiegoś Fortrona lub wcześniej przed zakupem wez zasilacz od kolegi i sprawdz czy na nim sie będzie działo to samo jeżeli tak to znaczy ze to nie wina zasilacza i trzeba kombinować dalej

Jak masz możliwość to sprawdź kompa na innym zasilaczu.

Ja będzie OK - to masz winowajce.

BTW: mój pierwszy prawie 9-letni Celeron 300A @466 działa cały czas. Zasiłka :roll: sam nawet nie wiem… MAM POWÓD DO RADOŚCI :lol: :twisted: 8)

Proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem, używając opcji Zmień