Mam problem z komputerem, nie mam dźwięku,gry nie urucha

(Pawelo2) #1

Witam, chciałem poprosić kogoś o pomoc , mianowicie o to mi chodzi, że nie mam dzwięku w komputerze :frowning: , jak czytam jakiś tekst i przesuwam myszką niżej to jak by się zacinało, :frowning: nie moge włonczyć gry żadnej za każdym uruchomieniem gry pisze Loading error. :frowning: :frowning: :cry: Z góry dziękuję wszystkim!

P.S. Paweł !!

(Janik Michal) #2

Masz zainstalowane sterowniki? Komputer jest nowy? Zacinanie się tekstu powoduje brak sterowników do karty graficznej. Co do dźwięku to spróbuj poprzestawiać gniazda albo zainstalować stery z płyty. Jaki to jest komputer i jakie gry próbujesz na nim uruchomić?

(Pawelo2) #3

Komputer ma prawie rok, nie wiem czy mam płyte ze sterownikami, a gra żadna nie chce chodzić np. Heros III, Kozacy :frowning:

(Janik Michal) #4

Stało się to nagle czy stopniowo?

Zrób format systemu.

(Pawelo2) #5

Coś mi się działo z kompem wyskakiwała niebieska strona i komp się resetował. Wtedy zrobiłem formatowanie i przestał się wyłanczać ale nie było dźwięku i ta grafika , a gry przestały działać później.

(Piotr 007) #6

zainstaluj na nowo directX

i możesz jeszcze dać logi może to jakiś syf

(Pawelo2) #7

ok

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 12:12

Nadal mi gry nie chodzą :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 12:18

Jak włanczam gre to wyskakuje mi takie coś:

Loading error

"Unable to initialise Direct Draw. It is possible that hardware acceleration is turned off." Proszę kto wie o co chodzi niech pisze.