Mam problem z komputerem, nie mam dźwięku,gry nie urucha

Witam, chciałem poprosić kogoś o pomoc , mianowicie o to mi chodzi, że nie mam dzwięku w komputerze :frowning: , jak czytam jakiś tekst i przesuwam myszką niżej to jak by się zacinało, :frowning: nie moge włonczyć gry żadnej za każdym uruchomieniem gry pisze Loading error. :frowning: :frowning: :cry: Z góry dziękuję wszystkim!

P.S. Paweł !!

Masz zainstalowane sterowniki? Komputer jest nowy? Zacinanie się tekstu powoduje brak sterowników do karty graficznej. Co do dźwięku to spróbuj poprzestawiać gniazda albo zainstalować stery z płyty. Jaki to jest komputer i jakie gry próbujesz na nim uruchomić?

Komputer ma prawie rok, nie wiem czy mam płyte ze sterownikami, a gra żadna nie chce chodzić np. Heros III, Kozacy :frowning:

Stało się to nagle czy stopniowo?

Zrób format systemu.

Coś mi się działo z kompem wyskakiwała niebieska strona i komp się resetował. Wtedy zrobiłem formatowanie i przestał się wyłanczać ale nie było dźwięku i ta grafika , a gry przestały działać później.

zainstaluj na nowo directX

i możesz jeszcze dać logi może to jakiś syf

ok

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 12:12

Nadal mi gry nie chodzą :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 12:18

Jak włanczam gre to wyskakuje mi takie coś:

Loading error

“Unable to initialise Direct Draw. It is possible that hardware acceleration is turned off.” Proszę kto wie o co chodzi niech pisze.