Mam problem z laptopem

witam mam taki problem z laptopem ze jak otwieram go to wyświetlacz przebarwia się na różowo dopiero jak go trochę otworzę pod innym kątem to jest ok, takie przebarwienia całego wyświetlacza na różowo jak np otworze na całość lub tak w połowie?

oraz występuje tez taki problem ze jak zamknę laptopa i otworze włącza się komunikat , to urządzenie USB może działać szybciej …,?

Spróbuj podłączyć laptopa pod zewnętrzny monitor jeżeli na nim bedą występowały różne anomalie to pewnie gpu pada lub płyta główna, a jeżeli na monitorze będzie ok to pewnie taśma łącząca matryce w laptopie z płytą główną (ja bym od razu obstawiał 2 możliwość).

możliwe że taśma bo jak nie ruszam wyświetlaczem to jest ok a jak próbuje go bardziej otworzyć lub przymknąć to to się pojawia i muszę cofnąć ruch by ekran wrócił do normy, czyli muszę wymienić taśmę ?

a i nieraz jak włączę kamerkę internetową wbudowaną to zamiast obrazu są takie mrugające paski pionowe jakby miał problem z otworzeniem obrazu

No to musisz wymienić taśmę od panelu i od kamerki bo to nie ta sama.

adam1234.1992 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.