Mam problem z myszką HAVIT Gamenote MS1023

Problem polega na tym że gdy włączam aplikacje ze sterownikami i klikam zakładki to wyskakuje komunikat “finding the device” czyli wyszukiwanie urządzenia. Myszka jest skonfigurowana z komputerem i działa poprawnie lecz problemem są sterowniki. Proszę o pomoc.

Sprawdź czy na pewno model ma wsparcie w postaci aplikacji do bindowania przycisków/programowania ledów.

Opis w media expert “mówi, że” nie są programowalne aplikacją natywną.

Morele zaprzeczają by był do niej dodatkowy dedykowany program.

Chodzi właśnie o to że mam zgrane na komputer sterowniki do tego urządzenia lecz występuję problem właśnie w programie do zmiany kolorów, dpi itd.

Wyskakuje mi właśnie takie coś.

Sprawdź ze 2 razy na chińskiej (“hongkońskiej”) stronie producenta czy jest nowszy program kompatybilny.

Jak nie ma, to pobrałeś “na pendrive” zły stąd ciągłe szukanie lub sklep dał ci niepotrzebnie “pendrive” z niekompatybilnymi sterownikami.


Tu raczej nikt się nie bawi w modyfikacje programów - by myszy bez wsparcia ruszyły, to zostaje wypatrzyć droższy model (ze wsparciem aplikacji od producenta) a ten zwrócić jak nie minęło 14/30 dni.

Nie ma nowszych sterowników.

No to może uszkodzona lub dali ci zły program (sklep a nie że pobrałeś pierwszy lepszy “bo ruszyć musi”), opisy w sklepach jasno mówią, że nie ma dedykowanego oprogramowania pod ten model.

Raczej nawet Toono pewnie nic nie wykmini jak się nie specjalizuje w programowaniu myszek lub dialektach chińskich (jak tylko w państwie środka ktoś moduje myszy HAVIT).

Dobrze, bardzo dziękuje za rozjaśnienie sytuacji

haj mam pytanie jak zainstalować aplikacje havid bo mam myszkę havid i już długo szukam aplikacji czy byś mógł mi wysłać link do pobrania tej aplikacji?