Mam problem z nortonem

Jestem ustawiony jako administrator na moim kompie ale gdy mam wlaczonego nortona gg nie chodzi - a w pasku nie moge ustawic opcji disabled… Co mam zrobic zeby dzialao normalnie??

Może opisz dokładniej swój problem Jakiego Nortona posiadasz, czy jest to jakiś pakiet, czy tylko sam antywirus, jaka jest jego wersja.

CZego dotyczy ta opcja, Nortona ??

Z opisu można jedynie się domyśleć że jest to NIS i firewall blokuje gg. Również to że jest wersja angielska więc albo korzystasz z triala albo … :x .

Opisz dokładnie wszystko, znacznie ułatwi to rozwiązanie Twojego problemu.

To chyba musi być NIS, więc zrób tak: wejdź w zapora osobista\konfiguracja\programy i zmien ustawienia gg jak nie pomoże usuń regułę i zrestartuj kompa przy onownym właczeniu jak gg zacznie sie uruchamiać dostaniesz komunikat i zaakcepuj, tylko jaką wersję masz ang. czy pl?

Ale co się dzieje ??

Pokazuje komunikat na ile minut chcesz go wyłączyć czy nie ??

Problem jest w tym ze nie moge dac w nortonie disabled czyli go wylaczyc. A jak nie dam tego disalbed to gg jest zablokowane. Jest to angielska wersja programu norton interet security 2005

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 2:22

pozatym nie wiem gdzie jest ta zapora osobista wiec mogl bys troche dokladniej,…

ALe czemu nie możesz go wyłączyć? Jakiś błąd czy poprostu - brak reakcji? Jak dasz disabled to poczekaj chwilkę, wyskoczy okienko, Czy na pewno chcesz bla bla bla? Klikasz Yes albo OK (nie pamiętam co tam było) i się wyłącza.

Trzecia zakąłdka od góry. Na screnie masz tłumaczone to cię zapewne nakieruje.

norton5yc.th.jpg

Musisz wejść w opcje zapory osobistej i tam zezwolić GG łączyć się z internetem. W twojej wersji Nortona, zezwolenie jest to “Permit”.

Wybierz “Permit All”

Wlaczylem to intrusion detection i juz na wstepie wyskakuje ze “you dont have the nesesary right to configure all of the featuresof the selected item” pokazuje sie okno w ktorym moge tylko zmienic “AutoBlock attacking computer for” i tu moge zmienic czas znaczy godzine. Jak wlaczam strone to wyskakuje czy chce “block” czy “permit”. Ale przy gg to nie jest tak tylko daje “dotepny” a nic sie nie dzieje.

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 16:57

I jeszcze cos jak daje na gorze optioms i norton internet security wyskakuje okno i jak zmieniam na zakladce LiveUpdate Intrusion Detection to po zatwierdzeniu dalej jest tak jak bylo i intrusion detection jest nie zaznaczone.

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 16:57

I jeszcze cos jak daje na gorze optioms i norton internet security wyskakuje okno i jak zmieniam na zakladce LiveUpdate Intrusion Detection to po zatwierdzeniu dalej jest tak jak bylo i intrusion detection jest nie zaznaczone.

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 17:04

Pozatym ja widze ze nie mam takiej opcji jak wylacz intrusion detection…

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 17:17

Najglupsze jest to ze w nortonie antivirusie sa wszystkie opcje dostepne a w notron internet nie ?? help

Masz werrsję z neta (trial, freeware)?

Kurde stary nie wiem co to za wersja bo tutaj pisze tylko to co mowilem norton internet security 2004 z firmy symantec ale jak znacz jakis sposob zeby pomoc to napisz, bede wdzieczny

Spróbuj zreinstalować.

to zeby juz wszystko zakonczyc powiem ci kolego ,ze wygasła ci subskrypcja na nortona.Musisz kupic aktualny klucz ,zrobic live update i wszystko powinno ruszyc :slight_smile: