Mam problem z obrazem w czasie odtwarzania filmów!

Oglądając film często obraz się zacina lub obraz jest szybciej niż dzwięk! Co to może być? jak to mogę skonfigurować i naprawić? Mam windows XP,directx 9.0b.Dzięki

Zainstaluj Allplayera dostępnego w vortalu następnie zrób w nim LiveUpdate. Dzięki temu będziesz miał najnowsze kodeki :smiley:

moze masz po prostu za slaby sprzet…

Flexus podaj konfiguracje… dla Piniola.

Jezeli napisal ze ma XP… to wydaje mi sie ze ma odpowiedni sprzet. Sam ogladam wszystkie filmy (Divx , Xvid) na p2 300 , 64 ram bez zadnego problemu. Ja bym sprobowal z codec’ami. Odinstalowac wszystkie paczki , i zainstalowac oddzielnie AC3 + Divx + Xvid.

no mi na Ceeronie 366, 64 mb ramu co niektore filmy ostro haczyly i dzwiek tez nie raz szedl nie tak z obrazem…

Kwestia dobrania odpowiednich kodekow (FFDshow) i nie bedzie haczyc zakladajac ze w systemie nie dziala nic w tle , typu anty-wirus czy jakis program p2p.

sek w tym ze ja zawsze mam tylko divx+xvid+ac3+ffdshow hehehe no i bylo jak bylo…

Odinstaluj wszystko , i zainstaluj paczke z http://www.codecpack.com , przy instalacji wybierz FFDshow , zobacz w ilu bitach wyswietlany jest ekran. Jezeli ja przestawie na 16 bitow to tez zaczyna skakac , ogladam na 24.

odkad mam lepszego kompa to mi sie juz wszystko ladnie odgrywa :]