Mam Problem Z otwieraniem filmow

Podczas Otwierania filmu procesor łapie 100% wydajnosci…

Film sie nie otwiera a procesor jedzie na 100 % wydajnosci

Wie moze ktos w czym tkwi problem ??

Prosze o pomoc

Czym otwierasz?

Media Player Classic , windows media player , all player wszystko po kolei i nadal tak samo

Brak kodeków, uszkodzony film, sprawdź inny film, złe kodeki, zbyt dużo tych samych kodeków.

Felek ma rację…Ściągnij to,sprawdż tym film-będą tam pokazane potrzebne kodeki…A właśnie-jakie masz kodeki?

Ja posiadam XP Codec Pac 2.0.7.2

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 17:14

Probowalem uruchomic film w tym programie i pokazalo sie to (zamieczczone na screenie) http://www.speedyshare.com/305169456.html

To nie jest program do odtwarzanie filmów, sciagnij sobie SubEdit z Kodekami i spróbuj na nim odtworzyć.

Jeśli zainstalowałeś ten program,to robisz prawoklik na film i w otwartym oknie klikasz na MediaInfo i powinno wyjść coś takiego

badisrfy.jpg

-tu masz wszystkie dane o filmie…

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 17:30

A w ogóle wywal te kodeki i wgraj to i to.

Pamiętaj tylko:dobra deinstalacja starych kodeków,przeczyszczenie rejestru,restart i dopiero instalacja nowych…

Ja używam K-Lite Codec Pack Full, Real Alternative oraz QuickTime Alternative, a odtwarzam w ALLPlayerze i nigdy żadnych problemów nie miałem. Jeśli natomiast zainstalujesz FFDShow, nie musisz już instalować AC3Filter, bo FFDShow dekoduje ten format i osobny kodek jest zbędny.

Wszystko się zgadza.Oprócz jednego.W tym konkretnym przypadku lepszy jest osobny AC3Filter który w FFDShow wyłączamy…

Zacznij Nazywać Tematy Jak człowiek. Popraw błędy. Proponuje poczytać regulamin.