Mam problem z pamięcią wirtualną

witam;] jestem użytkowniczką komputera od dawna, jednak internetu od kilku lat. nie grzebie duzo w programach ani stronach internetowych ktore kazdy pewnie zna lepiej niz ja. Mój problem polega na tym iż od jakiegos czasu kiedy robie cos w przegladarce internetowej (chociazby siedze na bitefigt.onet.pl), wyskakuje mi informacja w prawym dolnym rogu, że mam mało pamięci wirtualnej. Nie mam pojęcia o co chodzi. Mam pytanie. Czy można temu jakoś “zapobiedz” używając jakiegoś programu? na czym polega ta informacja i czy istnieje program który mógłby to jakoś “wyczyścic” =P ucieszyłaby mnie jakakolwiek odpowiedź i z góry dzięki:)

Madzia=P

Mój komputer > Właściwości > Zaawansowane > Wydajność (Ustawienia) > Zaawansowane > Pamięć wirtualna (Zmień)

  1. Podaj konfiguracje komputera - ile masz pamięci zainstalowane w w komputerze

  2. "Mój komputer" - właściwości - zakładka “Zaawansowane” - wydajność -przycisk “Ustawienia” - zakładka “Zaawansowane” - “Pamięć wirtualna” - przycisk “Zmień” - pokaż/napisz co tam jest ustawione?

-programy

-programy

całkowity rozmiar plikow stronicowania dla wszystkich dyskow 768 MB

Ustaw maks i min na np. 1024. Najpierw wyczyść śmieci ccleanerem i zrób defragmentację.

dziękuję :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: