Mam problem z uruchomieniem kompa


(Zbigu5) #1

Witam Coś otworzyłem na poczcie, albo sam nie wiem co się stało i po uruchomieniu kompa pokazują się komunikaty:


C:\Documents


System Windows nie może odnaleźć pliku „C:\Documents”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.


OKPulpit


Nie można załadować lub uruchomić podanego w Rejestrze pliku „C:\Documents”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.


OKand


System Windows nie może odnaleźć pliku „and”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.


OKPulpit


Nie można załadować lub uruchomić podanego w Rejestrze pliku „and”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.


OKSettings\Zbigu\Dane


System Windows nie może odnaleźć pliku „Settings\Zbigu\Dane”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.


OKPulpit


Nie można załadować lub uruchomić podanego w Rejestrze pliku „Settings\Zbigu\Dane”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.


OKaplikacji\Adobe\Manager.exe


System Windows nie może odnaleźć pliku „aplikacji\Adobe\Manager.exe”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.


OKPulpit


Nie można załadować lub uruchomić podanego w Rejestrze pliku „aplikacji\Adobe\Manager.exe”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.


OK


Jeżeli ma ktoś serum na to to proszę o pomoc

Pozdrawiam Wszystkich


(huber2t) #2

Podaj log z Hijackthis


(Zbigu5) #3

nie bardzo łapię o co chodzi. Chciałem tylko uzyskać odpowiedź CO MAM ZROBIĆ.

pozdrawiam


(Karolstronie) #4

Chyba usunąłeś jakiś komponent programu uruchamiającego sie wraz ze startem systemu windows i nie może go odpalić...tak mi sie wydaje


(Gutek) #5

Miałeś włączone przywracanie systemu?