Mam problem z uruchomieniem komputera

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale.

Gdy włączam komputer zacina się ,nie mogę nic zrobić nawet pasek się nie pokazuje.Po 3 resecie pokazał się pasek wszystko ok ale antywir się nie chciał włączyć (avast).Nie da się wejść do zapory systemu Windows " Z powodu niezidentyfikowanego problemu system Windows nie może wyświetlić ustawień zapory systemu windows".Próbowałem to naprawić narzędziem “przywracanie systemu” tylko że nie chce się włączyć czekam czekam i nic.Gdy odpalę mój komputer to się komp zacina i znowu reset.Nie wiem może to jakiś wirus albo coś.Ostatnio otwierały mi się na IE jakieś strony z testami IQ , minimalizowały gry ale po 2 dniach już był spokój.Prosze o pomoc nie wiem co mam zrobić.

MamPytanie , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

PALI SIĘ !!

Czy tak trudno na pisać poprawnie nazwę tematu?

Najprościej przywróć kopię zapasową.

Jak bym jeszcze wiedział jak nazwać ten temat ;D

Dodane 10.01.2011 (Pn) 20:30

A jak przywrócić tę kopie zapasową :P?

MamPytanie , dostałeś linki które powinny Ci w tym pomóc. Więcej razy prosić nie będę.

Nazwa tematu: Uszkodzenie systemu Windows XP

Co do problemu, nie przywrócisz kopii zapasowej jeśli jej wcześniej nie utworzyłeś. To wygląda na jakiś poważniejszy problem więc jak nie masz nic ważnego do stracenia spróbuj naprawić system w instalatorze windows a jak to nie pomoże to już format

odpaliłem kompa w trybie awaryjnym po czym otworzyłem narzędzie przywracania systemu.Problem pojawił się wczoraj a ustawiłem na tydzień temu.Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale to nie pomogło ,po uruchomieniu kompa pokazuje mi się tapeta i nic więcej .I mam pytanko czy resetowanie kompa może coś zepsuć?Coś mi się zdaje ,że przez to się zrypało bo akurat ten przycisk wszedł mi do środka to przynajmniej z 5 razy się nacisnął ;/