Mam problem z uruchomieniem systemu XPHE

Mam problem z uruchomieniem systemu.

  1. Komputer startuje, system zaczyna się ładować - migniecie niebieskiego ekranu (tak szybko, że nie jestem w stanie przeczytac co i jak)

  2. Start na nowo, do momentu jw.

Co zrobić? Pomóżcie :frowning:

czy tak jest za każdym razem?

jeśli tak to spróbuj wejść w trybie awaryjnym i wyłączyć automatyczny restart przy BSOD i wtedy przeczytasz co i jak

System nie dochodzi do trybu awaryjnego. Nie mam możliwości go uruchomienia. Zatrzymuje się w połowie ładowania. I startuje od początku.

Może jakimiś komendami z konsoli odzyskiwania bm go postawiła na nogi?

Ma ktoś jakiś pomysł?

tryb awaryjny uruchamia się zaraz po testach/ekranach BIOSu, przytrzymujesz F8 i wybierasz tryb awaryjny

No dobra… Drugie pytanie:

Czy z poziomu konsoli odzyskiwania mogę skopiować zawartość “Moje dokumenty” i “Pulpit” na dysk D,

albo nawet całą zawartość “C”.

da się skopiować, tylko z kopiowanie całej zawartości dysku C może być problem, bo nie wiadomo czy wszystkie pliki dają się skopiować

a co z trybem awaryjnym? nie da się go uruchomić?

Musiałem podmienić klawiaturę - bo bezprzewodowa nie miała sterowania - Z trybem awaryjnym “bania” dochodzi do tego samego momentu i ładuje system od początku.

Chyba odpuszczę, bo naprawa systemu z płyty XP też nic nie daje.

Jak mam skopiować te Moje dokumenty i zawartość Pulpitu?

Chociaż, zastanawiałem się czy nie przekopiować wszystko co sie da na “D” , a po reinstalce wywalić z “D” pozostałe - skopiowane - po starym systemie elementy.

Jak radzisz?

hmm, w konsoli odz. jest polecenie “copy” ale nie obsługuje ono całych folderów, można nim kopiować jedynie pojedyncze pliki

ale wiem, że jest jakiś myk, który pozwoli na kopiowanie całych folderów, tylko, że nie pamiętam jaki :confused:

chociaż z drugiej strony, jeśli masz zamiar kopiować tylko 2 foldery to chyba można zrobić np. tak

wchodzisz do katalogu Pulpit i wpisujesz copy *.* D:\kopia\pulpit

podobnie z dokumentami

czy probowałęs włączyć Ostatnią dobrą konfiguracje :?:

Naprawa rejestru