Mam problem z wejściem na stronę

Otóż: Gdy wchodzę od wczoraj wyskakuje mi http://zapodaj.net/images/7d2a58c70fbb5.jpg

Szukałam już na forum i nie znalazłam żadnego rozwiązania robiłam skan OTL i d*pa.

Wie ktoś jak na to zaradzić?

Wygląda na to, że strona została usunięta/wyłączona lub “odpięta” od domeny (adresu), pod którym była widoczna. Innymi słowy, strona przestała istnieć lub ma “chwilowe” problemy (może są dokonywane zmiany, np. związane z przeniesieniem witryny na inny serwer).

Edit//

Strona w tej chwili działa, przynajmniej u mnie.

Właśnie w tym jest problem. U innych działa a u mnie nie działa. Obcojęzyczne serwery też są ok. Robię teraz skan avastem ale nie wiem czy to coś pomoże ._.’

Widziałam taki sam problem, rozwiązany ale autor nie podał jak sobie z nim poradził…

Edit: U mnie w dalszym ciągu ten sam komunikat -_-

A u mnie ta strona działa (to o koniach strona)

Tylko co zrobić żeby u mnie normalnie wchodziła? .__. Skanowanie avastem nie wykazuje mi żadnych błędów…

Uruchom Fx w trybie awaryjnym i spróbuj wejść na stronę. Napisz czy dalej tak jest.

Uruchomienie w trybie awaryjnym:

  1. Wciśnij i przytrzymaj Shift przed dwukrotnym kliknięciem na ikonę przeglądarki, następnie uruchom ją.

  2. W wyświetlonym oknie trybu awaryjnego pozostaw wszystkie opcje odznaczone (jeśli jakieś będą zaznaczone to je odznacz) i kliknij na “Kontynuuj w trybie awaryjnym”.

PS. Logi z OTL komuś pokazywałaś?

Sprawdź na różnych przeglądarkach. Ja testowałem na Internet Explorer 9.

djzon - sprawdzałam na wszystkich i to samo. Jak się wnerwię to zrobię przywracanie systemu -.-

Spróbuj całkowicie wyczyścić ciasteczka i pliki tymczasowe przeglądarki + restart systemu - to powinno pomóc.

Wyczyściłam pliki cookie, historię, zrobiłam restart i nadal to samo x__x geez co za g&wno -.-’ to już drugi raz mam takie problemy z tym że wcześniej jak chciałam wejść na inną stronę to wyskakiwało mi forbidden 404, przeszło po jakimś tygodniu…

Jak masz zmienne IP to spróbuj je zmienić(np. ponowne uruchomienie modemu)

Jak stałe to spróbuj tego:

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www. … howrse.pl/

lub wpisz adres w pasku na stronie http://bramkaproxy.com/

i kliknij OK

lub pobierz:

Complete Internet Repair to proste narzędzie pozwalające na naprawienie wadliwie działającego połączenia internetowego. Szczególnie może się przydać w przypadku konieczności załatania systemu po ataku i usunięciu złośliwego oprogramowania czy w sytuacji, gdy przeglądarka lub inne aplikacje wymagające połączenia sieciowego nie mogą go uzyskać. Konkretniej aplikacja pozwala na wykonanie następujących operacji:

  • zresetowanie protokołu TCP/IP,

  • naprawa Winsock,

  • przeładowanie DNS Resolver Cache,

  • odświeżenie połączeń internetowych,

  • zreperowanie działania Internet Explorer,

  • wyczyszczenie historii Windows Update,

  • przywrócenie domyślnego stanu pliku HOSTS,

  • naprawa SSL/HTTPS i innych bezpiecznych połączeń,

  • naprawa automatycznych aktualizacji Windows,

  • zresetowanie konfiguracji systemowego firewalla,

  • przywrócenie widoku innych urządzeń znajdujących się w sieci lokalnej.

Widzę,że masz dwa aktywne toolbary StartNow i Babylon.Czy one są konieczne?

O tak toolbary są także przyczyną problemów. Teraz coraz częściej do programów dołączają dodatkowe toolbary i inne programy reklamowe. Sam maiłem kiedyś taki problem z otwieraniem stron a przyczyną był(y) toolbar(y).

A jak to usunąć cuś?

Przez ten pierwszy mi wchodzi ale nie mogę się zalogować, w drugim wyskakuje 403 Error - Forbidden

Jeśli przez pierwszy wchodzi to problem leży w konfiguracji TCP/IP. Spróbuj naprawić to…i zalogować się już normalnie.

Pobierz Malwarebytes Anti-Malware, on powinien znalźć nieporządane oprogramowanie.

Dlatego chciałem by autorka odpaliła Fx’a w trybie awaryjnym, w którym i takie toolbary są wyłączane (przeglądarka działa na “świeżym” profilu), ale się nie doczekałem odpowiedzi ;).

Wyłączyłam wszystkie toolbary i zero zmian… No nic ściągnę to Malwarebytes Anti-Malware

Ale czy aby napewno? Niektórym się wydaje, że zrobiło się tak jak powinno i to nie pomaga.

Raczej tak bo nic nie widzę na po za Search the web (Babylon). Robię teraz skan Malwarebytes.

Więc usuń ten toolbar Babylon.

Kliknij na dodatki i wybierz ten, który chcesz usunąć.