Mam problem z winampem

Mam problemy z programem winamp ,cały czas przy próbie jego włączenia mi się wyłącza i wyskakuje raport z błędem do wysłania do microsoft.Na początku doszedłem ,że błąd jest plikiem icm32.dll więc go ściągnęłem i wkleiłem do folderu winampa i chodził.Tylko zaś po zainstalowaniu spolszczenia ponownie wyskakuje błąd z raport i teraz wyczytałem ,że błąd jest z plikiem kernel32.dll,sciągnełem go i wkleiłem ponownie i nic .Co chwile wyskakuje raport i się wyłącza winamp.Mógłby ktoś pomóc? Miał ktoś podobny problem? Bez spolszczenia chodzi z tym icm32.dll.

f-44f1efbfe32b2.JPG

to nie instaluj spolszczenia. Większość spolszczeń tak właśnie robi. Albo podczas instalacji spolszczenia odznacz wszystko prócz tam skórki i spolszczenia interfejsu

Tylko chodzi o to ,że nawet jak odinstalowywałem winampa i zostawiłem sobie skórke MMD5 PL to wtedy to samo miałem. Po prostu tak jakbym nie mógł więcej nic mieć oprócz podstawowej wersji,co robić? :frowning:

a spolszczenie w wersji takiej samej jak twój Winamp??

To jest bez znaczenia bo już próbowałem różnych sposobów ,instalowałem winampa 5,24 i spolszczenie te same i wyskakiwał raport o błędzie(kernel32).Spróbowałem zostawić sobie tylko skórke i zaintalować wersje 5,25PL i to samo .Jedynie mi chodził bez niczego! Ale co to za winamp bez skórek? Może brakuje jakiegoś pliku w systemie? :?

pluń na tą skórkę. Masz tu fajniejsze :mrgreen:

http://www.winamp.com/skins/

Oki spróbuje zainstalować wersje 5,25Pl i potem dodam jakąś skórkę i obczaje? Ale nurtuje mnie to czemu tak się dzieje długo działał mi ok.Dziwne? :shock:

siema…mam ten sam problem co Romanenko.Po włonczeniu winamp-a wyskakuje mi błąd… :frowning:

nie wiem co z tym zrobić!!Pomocy!!