Mam problem z Windows Movie Maker. Co mam z tym zrobić?

Od pewnego czasu zaczęłam robić filmiki i zaczęło się coś psuć, zwalniać i wyskakiwało okno że jakiś błąd i się strasznie zacinał, denerwuje mnie praca na tym komputerze, bo nic nie jestem wstanie zrobić! Strasznie jest wolny. Problem tkwi w tym, że miałam pomysł na skasowanie tego programu i zainstalowanie go od nowa. Słyszałam, że ten program jest już zainstalowany na komputerze. W wyszukiwarce szukałam tego programu i zawsze wyświetlały się tylko skróty, żadnych folderów… Także szukałam na dyskach c i d, ale coś nie mogłam znaleźć, a szybszym rozwiązaniem było wyszukiwanie w wyszukiwarce. Szukałam także tego programu w panelu sterowania>dodaj i usuń programy. Tam się nie wyświetlił w ogóle ten program. Chciałam i chcę usunąć ten je.bniety program! Więć w wyszukiwarce znalazły się TYLKO 3 skróty wejścia do tego programu. Usunęłam je, także w koszu. I stworzyłam sobie problem. Chcę ten program odinstalować, ale nie da rady! Mam instalkę Service Pack 2, gdy wypakuje się plik (a raczej ‘‘wyodrębnia plik’’ jak tam pisze) wyskakuje okno i pisze: ‘’ [service Pack 2 - Błąd Instalatora] Instalator wykrył, że wersja dodatku Service Pack tego systemu jest nowsza niż aktualizacja, którą chcesz zastosować. Nie ma potrzeby instalowania tej aktualizacji’’. Wszystko pisze jak ulał, ale ja nadal nie rozumiem dlaczego nie mogę znaleźć folderów… cokolwiek z tego programu na komputerze! Przecież to jest nie możliwe żeby na cały komputer nie mogłabym znaleźć tego programu!

Mógłby ktoś mi podpowiedzieć coś w tej sprawie lub wytłumaczyć co jest grane?

Napisz treść błędu to może będę Ci wstanie pomóc.

Windows Movie Maker jest składnikiem sytemu,sama go nie odinstalujesz.Jaki masz system…?Może kłopoty z wirusami,skoro komputer muli.Przeskanuj go Malwarebytes-Antimalware.