Mam problem z windowsem VISTA i migajacym ekranem

a wiec mam problem z tym migajacym ekranem robi sie czarny a pasek start przechodzi na góre ekranu kiedy klikne myszą an pulpit na ułamek sekundy pojawia sie tapeta i znów czarne robi sie tak do puki nie wyloguje sie i nie zaloguje spowrotem prosze o pomoc

a masz legalny windows??jak piracki to sie nie dziw.jesli legalny to zainsta;uj wszystkie dostepne aktualizacje.powinno pomuc,trzeba liczyc sie z tym ze vista to dziurawy i surowy jeszcze system

hehe widzisz tak sie składa ze to legal :stuck_out_tongue: i instaluje wszystko co sie da. a jesli chodzi o SP1 do visty to on sam sie zainstaluje czy trzeba go pobrać ??

czy masz może gg zainstalowane i włączone wtedy? jeśli tak to może być jego wina, sprawdż też stery do karty graf.

co ma gg do migającego ekranu? 8)

Podaj parametry swojego komputera (szczególnie pamięć ram).

jeszcze go nie ma, planowany jest na początek przyszłego roku, w tej chwili “lata” po necie jakaś beta, nie radze instalować.

:?

Z tego co słyszałem (nie sprawdzałem u siebie) to GG choc niby jest kompatybilny z Vistą, to w praktyce po kilku minutach działania GG pojawiają sie poważne problemy (chyba z exploratorem i czymś jeszcze) co w konsekwencji prowadzi do problemów z ekranem, rozjezdżania sie paska, migania itp. I jak na razie jedynym rozwiązaniem jest nie instalowanie GG na Viscie tylko używanie innego komunikatora. Powtarzam jeszcze raz że jest to info które mówiło mi kilka osób posiadających Vistę - dlatego sam nawet nie próbowałem instalować GG, więc osobiście nie moge tego potwierdzić.

Nie mniej jesli macie taki problem to spróbujcie odinstalować GG i wtedy sprawdzić, albo przywrócić system do punktu przed instalką GG, bo tez może GG coś przy odinstalowaniu pozostawić i to dalej może sypać Vistę.

borekpl proszę nie podczepiać się pod tematy innych userów. Jak masz problem, załóż własny temat.

js2010 cytuję regulamin forum, który zobowiązałeś się przestrzegać:

W związku z tym proszę poprawić swoje posty.

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 11:32

pogoneiro , przepraszam najmocniej za pomyłkę. Oczywiście chodziło o post kolegi borekpl.

Tak moge potwierdzic problem powoduje gg. U mnie wystarczylo wylaczenie go calkowicie. Pozdrawiam

Ja tam kozystam z gg na Vista i nie ma z nim żadnych problemów

Witam

Ja też używam cały czas GG na Viście.

Problem z migającym ekranem występował, ale zniknął

po pobraniu i zainstalowaniu poprawki Microsoftu KB932406.

Pozdrawiam

MarekG