Mam problem z Windowsem

Mam problem z Windowsem 98 gdy dochodzi do logowania i Jest ten napis Windows 98 pod spodem ciągle leci ten pasek logowania że się nie zawiesił że wgrywa wina itp. i tak może przez pare godzin się logować i nic czy wiecie jak to zrobić abym mógł się zalogować mam z tym poważny problem prosiłbym o pomoc.

pasek logowania?! Możesz trochę jaśniej? Spróbuj przeskanować dysk, sprawdzic antywirem, i daj log z HijackThis.

już momęt

tak to wygląda i dalej ani drgnie http://img220.imageshack.us/img220/5889/dsc072500lp.jpg Loga nie da rady z tego dysku bo mnie nie dopuszcza

Chodzi zapewne o ten pasek na dole, taki który zmienia kolory, pod logo Win98 8) .

A niby jak ma się dostać do systemu?

Tu pewnie nie chodzi o żadne logowanie , tylko o to że uruchamianie systemu kończy się na ekranie bootowania, a tak bynajmniej wywnioskowałem z tego bełkotu :?

A to sprubuj wjesc w tryb awaryjny i wtedy wklejic loga :shock:

A może spróbuj uruchomić kompa z dysku startowego Win98, może pomoże :slight_smile:

A może dysk sie sypie (bad sectory itp). Tak jak mówią, uruchom ze startowego i tam na dyskietce powinienneś mieć ScanDisk.exe.

słuchaj OverRide mam jeszcze aparat który jest cholernie pomocny w takich sprawach i nim jeszcze robie zdjęcia proste zaraz sprubóje przez Tryb awaryjny ale czy wklejenie loga pomoże to nie wiem troche mi to zajmi dzięki niedługo się odezwę

A nie kombinowales cos ostatnio moze z rejestrem itp. Masz kopie resjetru po cyzm sie to stalo

Teraz pisze z tego wina 98 gdy wchodząc na tryb awaryjny wszedł mi Scan Disk robi robił zatrzymał się i napisał=>“Program Scandisk szuka skrzyżowanych plików na tym dysku” czy wie ktoś oco chodzi takiego problemu jeszcze nie przerabiałem.

Ps. z rejestrem nic nie kombinowałem ale kombinowałem z dyskiem tzn mam dwa dyski (osobne) na jedym mam wina 98 a na drugim Xp (legalne) następnie coś się porobiło poniważ chciałem do Xp podpiąć jeszcze jeden dysk i grzebałem w biosie dawałem na reset wszystkich opcjii aby otrzymać pożądany efekt czy żeby wykrył mi drugi dysk ale podpinając później dysk z Winem 98 wyszły problemy jedyne co mi wtedy czytał to CDROM i nic po zatym i kierowałem się tym aby choć jeden czyli Xp chodził jako dysk a tamten pożuciłem lecz teraz musiałem do niego wrucić to taka śmieszna historyjka. (sory za błędy)

Odpal kompa z dyskietki startowej WIN98/ME i uruchom scandisk dla partycji z WIN98 i niech naprawia do skutku.

Jak to nic nie da przy starcie do WIN98 wchodzisz w tryb awaryjny F8 i punkt 5 wiersz poleceń i komenda.

scanreg /restore po scanreg spacja

i przywróć rejestr z dnia kiedy było dobrze,restart kompa i zobacz.

To po kiego grzyba piszesz :twisted:

Ot :arrow: KOSMOS