Mam problem z wyglądem xp i nie tylko:/ POMOCY!

Witam, mam problem. Zainstalowałem na komputerze stacjonarnym mojego taty program “7Transformation”. Zmieniło mi pasek ładowania, tło tego “Zapraszamy” przy włączaniu komputera… Ikonki i pasek. Odinstalowałem program lecz to wszystko zostało, pasek udało mi się zmienić ale ikonek i tego zapraszamy nie. Dodatkowo gdy włączam już jak ma się włączyć wyskakuje sprawdzanie dysku(wyskakuje to przy każdym włączeniu) zostawiłem pare razy żeby się sprawdziło ale to nic nie dało caly czas się to pokazuję. Ale gdy to sprawdzanie dysku się wyświetla u góry jest logo Windows VISTA !!

Nie wiem jak na XP ale chyba podobnie ,menu start potem akcesoria potem narzędzia systemowe potem przywracanie systemu .

Brawo, gratuluję głupoty. =D> =D> =D> Tyle postów jest w sieci, żeby nie instalować transformation packów i wszyscy i tak to mają w nosie i nadal instalują, a potem po odinstalowaniu wielce zdziwieni są, że nie usunęło się wszystko. Jak chcesz mieć wygląd 7, to sobie zainstaluj Sevena, albo Ubuntu i wtedy będziesz miał wszystkie wodotryski. Jest na to sposób, opracowany przeze mnie. Włóż płytę z Windowsem do napędu, wejdź w start_>uruchom i wpisz cmd i wciśnij enter. W okno, które się pojawi wpisz sfc /scannow i wciśnij enter. Poczekaj aż skanowanie dojdzie do 100% i uruchom ponownie komputer. Po ponownym uruchomieniu wszystko będzie ok. Jeżeli nie zmieni Ci ikonek na pulpicie, kliknij na wolnym obszarze pulpitu ppm, wybierz właściwości, pulpit, dostosuj i wtedy klikasz na daną ikonę, np. Mój komputer i klikasz w przywróć domyślną ikonę. Tak samo robisz z każdą jedną i po problemie.

Piotr92 zgadzam się ale co do bezpłatnych transformacji ,bo np:testowałem WindowBlinds i było kapitalne .Niestety sporo kosztuje ,a dało się odinstalować bez problemu.

Igor07 jedyne 3 bezpłatne motywy nie kolidujące z systemem można pobrać ze strony stardock my colors reszta jest płatna.