Mam problem z zainstalowaniem klawiatury USB

Wiecie moze jak zainstalowac wlasne stery do klawiatury bo gdy chce w menadzerze urzadzen zmienic to mi pisze ze aktualne sa w porzadku i nie zainstaluje innych.

Poprostu ta klawiatura chyba nie dziala na standardowych sterownikach HID.

U kolegi podlaczalem ta klawiature i jako sciezke do szukania sterow dalem plyte logitecha ktora byla dolaczona do klawiaturki i dzialalo.

Tylko kolega mial XP PRO a ja mam HOME . Da sie jakos zrobic zeby windows nie instalowal sam sterownikow dla klawiatury hid tylko zebym sam wybral sciezke gdzie ma szukac sterow ?

Klawiatura to Logitech G11 po zainstalowaniu oprogramowania od logitecha dzialaja klawisze G natomiast nie dzialaja a s d itd.

Co nie pomoglo:

Co pomoze:

Musze wylaczyc automatyczne instalowanie sterownikow klawiatury HID i zainstalowac samodzielnie z plytki logitecha.

A duzo grzebalem w opcjach i nie moge na to wpasc gdzie sie wlacza. Ale jakos przez kreator dodawania nowego sprzetu…

Spotkałem się kiedyś z biosem, który miał opcje włączenia/wyłączenia klawiatury usb - sprawdź to.

Mam tylko takie opcje w bios powiazane z USB

USB function

USb operation mode opcje full/low speed | high speed

USb keyboard support OS | BIOS

USb mouse support OS | BIOS

USB storage function enabled | disabled

mialem ustawione tak high speed , os , os , enabled i klawiatura dzialala i nagle cos sie ■■■■… i nie dziala .

Ehh chyba trzeba formata zrobic bo to nie ma przyszlosci ;o

Juz wszystkiego probowalem…

Jeżeli jest możliwość, to zmień w tej pozycji na ENABLED.

Jeżeli jednak nie ma opcji Enabled, to napisz, jakie są dostępne.

Nie ma enabled . Jest tylko OS / BIOS . Mam ustawione na OS

M4d ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. Wykaż również więcej starań w tym względzie w ewentualnych, kolejnych postach.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dostosuj podpis - odbierz PW.