Mam problem z zawieszajacym sie komputerem

Witam.

Zaczne od poczatku.

Mialam robiony format.Byly zle podzielone partycje, pelno syfu i ogolnie zle zaisntalowany win.xp sp2. Wciaz mialam jak to okreslic problem z wlamaniami na moj komputer z sieci lan.

Po formacie zadobylam zonealarm pro i bylo ok.

Do mojego kompa miala dostep osoba, ktora nie koniecznie jest dla mnie zyczliwa. Zauwazylam podejrzane programy, ktore wywalalam odrazu…Wydaje mi sie, ze mialam jakiegos keyloggera.

Poza tym mialam norton antywir, ktory wczesniej pracowal ok, a teraz sie zbuntowal. Odinstalwalam go i jakos przestalo sie mulic.

Mimo wszystko, wciaz mi sie zawiesza komputer, szczegolnie przy uzywaniu AQQ z tym, ze mam podobno ta wersje, ktora nie jest testowa i jest/miala byc stabilna. Kiedy otwieram menedzera mam w 100% obciazony procek przewaznie przez AQQ.Kiedy je zamkne, procek dalej jest obciazony przez jakies aplikacje, ktorych nie rozpoznaje. Mam logi z hijacka w ktorych widze procesy programow, ktore byly ze tak powiem testowane przeze mnie, moze musze je usunac z rejestru windowsowskiego-nie wiem dokladnie jak to nazwac, bo nie znam sie na tym.Podejrzewam zle skonfigurowany zone alarm choc staralam sie pozostawic jego wlasne ustwienia automatyczne.W dodatku mam kasperskiego i one moga miec jakis konflikt ze soba, choc nie pokazuja sie zadne alarmy w tym kierunku. Jednak nie mam juz sily chodzic po google i probowac znalezc szczatkowe odpowiedzi na to, czy mam jeszcze jakies zle aplikacje w systemie.Pomozcie mi prosze poprzez sprawdzenie loga :wink:

Bardzo prosze o ewentualna podpowiedz, co moge zrobic, zeby odmulic kompa.

Dziekuje

Proszę objąć logi w tagi Quote lub Code i stosować polskie znaki w pisowni na Forum

usun wpisy

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Skan AVG AntiSpyware 7.5 po update, wklej raport.

Usunęłam te wspisy z pozycji Hijacka, Wyczyściłam rejestr… Przeskanowałam… Były same ciasteczka-tak mi się wydaje…

Oto raport:

Usunęłam wszystkie te przymioty w-g porady AVG i zdaje się być ok, choć nadal wiesza mi się AQQ…

To temat na inne forum, wiem.

W każdym razie dziękuję za zainteresowanie i podpowiedzi…

Dodam jeszcze, że wyłączyłam przywracanie systemu i nie włączyłam do teraz, czy powinnam to zrobić?

Na czas usuwania plików należy wyłączać przywracanie. Po oczyszczeniu możesz włączyć.

Poczytaj o zbędnikach w autostarcie.

Optymalizacja i odchudzanie Windows XP

:mrgreen: dziękuję szczerząco już sie do tego zabieram :wink: