Mam problem z zone alarmem!

Nie wiem co robi??!!Mam nowego kompa ,system win xp sp2 ,zawsze instalowałem dwa zabezpieczenia nortona i zone alarm lab(firewalle) !Ale na nowym kompie po zainstalowaniu zona alarm po przejsciu całej instalacji komp po włączeniu sie resetuje,czemu??odinstalowałem go i wszytko jest oki ,ale boje sie o rózne syfy z sieci,co mam zrobi może jakiś inny firewall??nie wiem pomóżcie DZIEKI WIELKIE!

http://img62.imageshack.us/my.php?image=beznazwy2aj7.jpg

Odznacz opcje “Automatycznie uruchom ponownie” i powinno być oks.

Oki,ale czemu sie tak robiło czyżby win xp sp2 miał firewalla i sie gryzą??

Dokładnie. W centrum zabezpieczeń wyłącz systemowego.

nowy1234 - Po co krzyczysz w tytule ? :?

Zone Alarm z niektórymi programami się gryzie np z Kaspersky Antivirus powoduje restart komputera przy połączeniu z internetem.Bardzo dobrze chodzi w parze z NOD32.

To ile masz tych firewalli?

A zaporę systemową wyłącz:

Start --> Uruchom --> firewall.cpl

Potem Wyłącz --> OK

proponuję zainstalować starszą wersję np 5.5. Najnowsze są porypane.

Mam problem z firewallem Zone Alarm. Na początku miałem zainstalowanego go i wszystko ładnie chodziło, aż do czasu kiedy musiałem go przeinstalować. Wtedy ściągnąłem najnowższą wersję z neta i uruchomiłem no i wtedy wychodzi błąd: Co mam zrobić pomóżcie! !!

Treść błędu: " Steup is unable to log into the TrueVector service. Install cannot continue without logging into the True Vector service.

Please use the service manager to shut down the True Vector service and then restart the installer program."

najpierw odinstaluj zone alarm, wyczyść temp, a potem zainstaluj na czysto nowszą wersje.

Ja miałem już odinstalowną wcześniejszą wersje i usunąłem wszystkie tempy. Błąd jest nadal.

pozostały pliki tylko do odczytu w folderze system32. Nie pamiętam już jakie to pliki ale utrudniaja instalację ZA

Kurde ale jakie to pliki?? Bo ja się tak nie orientuje.

nowy1234 proszę zmienić tytuł na konkretny