Mam problem ze zawieszaniem sie komputera

Mam problem,mój komputer podczas gry zwiesza się a dokładnie obraz staje w miejscu, dżwięk się powtarza a ostatnio miałem wymieniany zasilacz ale przed wymianą było to samo.Co mam robić??? :frowning: :frowning: :frowning:

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Spróbuj zmienić windowsa. Może masz za słaby komp na tą grę. Podaj parametry kompa i tytuł gry.

=D>

Trol ix10 :lol:

jaka to gra ?

czy w każdej tak jest ?

konfig kompa ?

podaj specyfikacje kompa.

karta graficzna:GeForce 7600

Dysk Twardy:200GB

Procesor:AMD 3200+

Ram:1GB

Windows XP Home Edition

Zwiesz mi sie na każdej grze.

*Od jakiego czasu masz zawieszki ?

*Czy pokazują sie bluscreeny ? Jak tak to jaki błąd?

*Dokładny model kości ramów i płyty głównej?

*Zawiechy kompa to temat rzeka , więc czasami trudno znaleźc jednoznaczną odpowiedź…

Odkurz go :smiley:

Mi pomogło

Podaj jeszcze czy karta graficzna posiada system chłodzenia aktywny czy pasywny.

Nie wiem jaki.Ale zauważyłem coś dziwnego ,że jak mam nawet uruchomioną zwykłą stronkę www to mój CPU pracuje w 100%.

Czy to jest normalne?

zebo5 , wejdź w Menadżer Zadań (Ctrl + Alt + Delete), zakładka procesy i sprawdź, który proces wykorzystuje procesor w 100%.

Zdejmij lewą ściankę obudowy (patrząc od czoła obudowy) i zobacz, czy na karcie graficznej znajduje się wentylator, czy sam radiator.

jak od stronki masz wyk. 100%, to prawie na pewno jest jakiś robal

ja bym dał loga z hijacka i combofix’a na forum do “bezpieczenstwo i logi” niech ktoś sprawdzi

na jaki model??

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html - poczytaj

Jeśli masz któryś ze złych, czeka Cię kolejna wymiana.

Okazało sie ze mam dobry zasilacz.

Nie podbijaj tematu pisząc posta pod postem. Kosz