Mam Problem!

Niedawno reinstalowałem windowsa, a teraz nie mam żadnego antivirusa prócz Nortona SystemWorksa 2003 i miałbym go dalej, gdyby nie to że słyszałem że norton bardzo spowalnia system 8) to potrzebny jest mi inny program antivirusowy i myślałem o MKS 2004 ale nie mam go z kąd ściągnąć i w tym tkwi problem :frowning: tu na vortalu jest wersja trial ale nie moge jej ściągnąć bo jakiś błąd mi wyskakuje po angielsku !!

Oto instrukcyja pobierania MKS_vir 2004

  1. Wchodzisz na stronę http://www.mks.com.pl

  2. Szukasz “Aktualny MKS_vir” i klikasz datę aktulnego MKS_vir’a

  3. Klikasz “Pobierz”

  4. Sprawdź, czy masz poprawnie ustawioną datę kompie

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Wielkie DZIEKI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

:frowning: Teraz mam inny problem bo nie mam S\N :?

I nikt tutaj ci tego S\Na nie poda.

Norton nie spowalnia kompa :smiley: ale jest lepszy od MKS 8)

norton spowalnia jak chole… ja osobiscie nie mam zadne antyvira raz na 3 miechy format nawet rzadziej a skanuje tylko mks online i jak narazie nie mam wiekszych problemow z kompem:D

Wpływ NAV na wydajność systemu jest znikomy - aczkolwiek faktem jest, że takowy istnieje. Natomiast sam NSW w ŻADNYM stopniu nie spowalnia systemu, bo niby jak skoro normalnie jest wyłączony. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to fakt, że odrobinę dłużej ‘przez niego’ może się uruchamiać system - to wszystko.