Mam program VISTA czy jest morzliwosc rzeb moje mejle wyswie

mam Viste ale E-Meile musze odczytywac u administratora. co zrobic rzebym na monitorz mial Naprzyklad ( Masz Wiadomosc )

Nie bardzo rozumiem u jakiego administratora musisz odczytywać e-maile? U administratora poczty internetowej (np. wp.pl) i musisz sprawdzać pocztę za pomocą przeglądarki internetowej, a chcesz sprawdzać je za pomocą programu pocztowego?

Jeżeli tak to musisz skonfigurować program pocztowy (start > wszystkie programy > poczta), lub jeśli go nie masz, możesz go pobrać tu. Program konfigurujesz w zależności na jakim serwerze masz założoną pocztę (np: wp, onet, interia itp.) Zwykle cała konfiguracja jest podana w FAQ usługodawcy pocztowego. Jeżeli niewiesz jak skonfigurować pocztę, napisz na forum gdzie masz założoną skrzynkę e-mail, to uzyskasz pomoc.

:slight_smile:

Darek117 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Darek117 , opisz problem dokładniej, to Ci pomożemy. Obecnie panuje jeden wieli chaos.

Pozdrawiam :wink: