Mam pytanie do użytkowników Nokii 6220 classic

Jestem w sieci Play i pytam się, czy jest w tym telefonie możliwość usunięcia pzypisania klawisza " wyjdź" usługi playnet . Jest to uciążliwe ze względu na ciągłe łączenie sie ze stroną Playa, a zatem naciąga się klienta na niepotrzebne koszty. Dzięki za pomoc

Tak, zapewne da się to zrobić jak w innych Nokiach :slight_smile:

A więc po kolei:

MENU >> USTAWIENIA >> SKRÓTY WŁASNE >> LEWY (lub prawy< zależy który to klawisz :slight_smile: ) KLAW. WYBORU

niestety w tej nokii nie ma funkcji skróty własne, lub nie potrafię ich znależć

Proponuję poczytać http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480 i wymienić oprogramowanie, być może w oryginalnym oprogramowaniu tej Nokii jest możliwość zmian, powiem więcej w oryginalnym po obecnym playnetem jest coś innego :slight_smile:

flashownie jest dużą ingerencją w oprogramowanie telefonu i mam wątpliwości czy operator nie weżmie tego za zerwanie umowy. Ręce opadają nawet w playu nie wiedzą jak ten nieszczęsny playnet zdeaktywować, albo nie chcą ujawnić

Nie jest zerwaniem umowy ingerencja we własna rzecz - telefon, przecież go kupiłeś i jest Twój :slight_smile: zerwanie jest w przypadkach opisanych w umowie np. po którejś nieopłaconej z rzędu fakturze

Mam ten telefon i też w playu ale nie mam czegoś takiego żeby mi się sam łączył z internetem - dziwne

wątpię że nie masz z tym problemu, wystarczy ze wychodzisz z symbiana i naciskasz przycisk wyjdz kilka razy i nieopatrznie włączasz playnet cena za 10 kB 5 groszy, za 1 mega to juz 5 zł a spróbój sciągnąc coś co waży 100 MB. Kasa, kasa wcale nie mała i nie co lekceważyć sprawy

12gr/100kB :slight_smile:,

telefon nie służy do zaciągania filmów czy muzy, nie dajmy się zwariować:)

Flashowanie telefonu sprawi, ze będzie działał znacznie szybciej i płynniej, bez tego całego syfu jak powitanie we fioletach :wink:

Rozważ to, wiem co mówię a wzrost szybkości działania N73 jest spory:)

mam ten telefon od kilku dni, jak inne sposoby zawiodą i gdy go lepiej poznam to zastanowie się nad sflashowaniem, dzięki za pomoc. fajny telefon a tu taki babol, gdyby klawiaturka była lepszej jakości to byłby super telefonik, ale to dygresja

jak można wychodząc z symbiana nie opatrznie włączyć internet ? podczas wychodzenia z symbiana przyciskam wyjdź ale później ten sam przycisk ma w moim przypadku funkcję dyktafonu więc nie mozliwe żeby się połączył z internetem po przez dyktafon .

sandrok zaczynasz mnie irytować, jeszcze raz wytłumaczę problem (według mnie)jestem w ustawieniach telefonu chcę wyjść, więc szybko wciskam wróć,wyjdz,playnet i jesteś w playowym necie, dlatego mnie irytuje przyporządkowanie klawisza wyjdź, i chcę to usunąć. myślę że jasno wyraziłem problem

Po prostu musisz sobie przypisać inną aplikację do tego klawisza zrób tak : menu -> ustawienia -> ustawienia telefonu -> ogólne -> personalizacja -> tryb gotowości -> skróty -> i w drugiej pozycji gdzie masz napisane "Prawy klawisz wyboru " zmień na inną aplikację np: dyktafon ( ja tak mam ustawione ) ale możesz sobie wybrać co chcesz i na pewno po tej operacji nie będzie pod tym klawiszem przypisany " Play Net " , napisz czy jest dobrze ( musi być :slight_smile: )

no chłopie jesteś wielki, pozbyłem się wreszcie niechcianego skrótu, dzięki, jeszcze krótkie pytanie czy w playu niewykorzystane minuty przechodzą na następny miesiąc, w punkcie gdzie kupowałem telefon niewiele się mogłem dowiedzieć, no ale od czego jest to forum, jeszcze raz dzięki

Niestety jeszcze nie przechodzą trzeba wykorzystać wszystko do końca zanim wejdzie nowy okres rozliczeniowy bo po co im darować nie

Czesc,

mam podobne pytanie co stano odnosnie tego telefonu - jak mamy wybrany poziomy pasek skrotow na pulpicie to pod tymi skrotami sa jeszcze 3 linijki: “Wpisy w kalendarzu”, “Szukanie”, “Udestep. Online”. I o ile te wpisy jeszcze sie przydaja to juz te 2 pozostale linijki mnie wkurzaja, z reszta one tez powoduja laczenie z netem. I pytanie brzmi - czy mozna je jakos zlikwidowac? Bo ze wszystkimi skrotami juz sobie poradzilem ale do tych 2 linijek nie moge nijak podejsc. Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam!