Mam pytanie dotyczace spraw domu?

Witam mam takie pytanie czy ktoś z was robił kiedyś w domu mieszkalnym poddasze użytkowe ??

a mianowicie chodzi mi o to gdzie zgłosić się o wszystkie pozwolenia na podniesienie domu przy tym zmieni się konstrukcja dachu i metraż interesuje mnie jakie papierki trzeba załatwić i gdzie się udać jakie przybliżone bd tego koszty itp mieszkam w powiecie będzińskim na śląsku jeśli ktoś już to przechodził z was proszę o jakieś namiary co i gdzie załatwić dodam jeszcze ze dach aktualny mam z azbest (eternit) czy jest możliwość starania się o jakieś dofinansowanie proszę o pomoc doświadczonych :slight_smile:

Udaj się na forum budowlane, ale na początek na pewno potrzebujesz projekt.

na dopłatę za za zrzut eternitu nie ma żądnej kasy - to twoje koszty plus utylizacja , tak jest na śląsku

do autora

Można tu też pytać, o takie sprawy, ale od tego jest dział “na luzie”. Pisząc o poddaszu na forum “problemy z oprogramowaniem” to tak, jakbyś pytał tipsiarę na dyskotece o to, czy według niej w rozwiązaniach biznesowych lepsze będzie wykorzystanie bazy danych Oracle czy MySQL i dlaczego tak uważa.

http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl … ,79,1.html

mam pytanie dotyczace spraw domu deepack87 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

…biuro architektoniczne. Potrzebujesz projektu.