Mam pytanko!

czy mozna odtwarzac plyty dvd na cd romie lub nagrywarce!! albo czy jest jakis program zeby przetworzyc lub jakis Program zeby zrobic Virtulany dysk dvd???

:stuck_out_tongue:

Od kiedy chłopie masz kompa :D?? Program jest taki “Alcochol 120 %” Ale on robi wyrtualne dyski i musiał byś mieć ISO tego że DVD.

Nagrywać DVD w nagrywarce CD nie można !!

Odtwarzać tak samo nie można!!

KUP SOBIE NAPĘD DVD


Asterisk

  1. Nie można

  2. JEST

lub

2a. JEST

Bardzo dobrze ujoł to Tomi Lee. Nic dodac nic ujac.

To zależy jaką masz nagrywarke: najlepiej sprawdzić to programem AIDA 32 (poszukaj w google), a następnie zrób sobie nią raport i odnajdź w nim swoją wypalare, jeżeli odczytuje ona dvd to owszem można odtwarzać dvd, natomiast co do cd-romu to jak sama nazwa wskazuje, można na nim odtwarzać tylko płytki CD/R. Acha, i nie myl że jeżeli twoja nagrywarka odczytuje dvd to i je nagra, bo aby nagrać płytke dvd to musisz mieć nagrywarke dvd a nie nagrywarke cd/r -rw która tylko odtwarza dvd.

Zwykłe nagrywarki nie odczytują DVD. :o

Zwykle nagrywarki tzw combo odczytują DVD

Nie można i dla tak postawionego pytania jest to jedyna odpowiedź, ponieważ w domyśle jest nagrywarka CD-R/RW, a CD-ROM mówi sam za siebie.

To wiadomo.

Pozdrawiam :okulary:

Golden Finger- ok dzikie za krutka odpowiedz! !!

jakie teksty??

Czytaj posty wprowadzające ze zrozumieniem problemu.

Post OT :arrow: Kosz

Update

Ponieważ w temacie zaczynają sie pojawiać posty prowadzące do zbędnej dyskusji nie na temat założonego topiku, :arrow: Zamykam. Zainteresowany otrzymał jasną i jednoznaczną odpowiedź na swoje pytanie.

Pozdrawiam :okulary: